امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک دولت به مترو نصف دولتهای قبل بوده است

کمک دولت به مترو نصف دولتهای قبل بوده است

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه مطالبی که امروز از سوی رئیس جمهور در مجلس در رابطه با مترو مطرح شد دقیق نبود و نیاز به اصلاح داشت گفت: کمک دولت به مترو نصف دولتهای قبل بوده است.

[تصویر:  7380_634673243793831016_l.jpg]
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه مطالبی که امروز از سوی رئیس جمهور در مجلس در رابطه با مترو مطرح شد دقیق نبود و نیاز به اصلاح داشت گفت: کمک دولت به مترو نصف دولتهای قبل بوده است.

سید جعفر تشکری هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به پاسخ رئیس جمهور در مورد پرسش نمایندگان مجلس مبنی بر دلایل عدم اجرایی شدن برداشت از صندوق ذخیره ارزی و کمک به توسعه متروی کلانشهرها گفت: مطالبی که امروز در مجلس شورای اسلامی مطرح شد دقیق نبود و باید اعداد و ارقام اصلاح شود. طی چند روز آینده آمار دقیق را برای تنویر افکار عمومی و روشن شدن ذهن مردم منتشر و به نمایندگان مجلس نیز ارایه می‌کنیم تا مشخص شود چقدر کمکهای ارایه شده از سوی دولت با مصوبات مجلس همخوانی دارد.

معاون شهردار تهران تاکید کرد:‌ نیاز است اطلاعات جدیدی به مجلس و مردم ارایه شود.

وی در خصوص سخنان رئیس جمهور مبنی بر افزایش چند برابری کمک دولت به توسعه مترو گفت: بررسیهای ما نشان می دهد که کمکهای دولت از سال 84 تا 90 نصف کمک دولت‌های قبل بوده است.

وی در خصوص ادعای خالی بودن صندوق ذخیره ارزی برای اجرایی شدن قانون برداشت از صندوق ذخیره ارزی برای توسعه متروی کلانشهرها گفت: صحت این سخن را مجلس باید تعیین کند که کشور آن قدر بی‌پول شده که دو میلیارد دلار در صندوق آن باقی نمانده است.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به امید روزهای خوب که عطر صداقت در کوچه پس کوچه های غریب ایران بپیچد و دیگر شاهد این وضعیتی که میدانید نباشیم...
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
سلام
یه سوال، چرا این خبر رو گذاشتید؟ مثال عرض میکنم ، اگه برید سراغ یکی از دولتمردان، قطعا آن ها جوابی کامل مغایر با این مساله خواهند داد، آیا کسی در آن شکی دارد!؟
اینها بیشتر مبتنی بر حرف های سیاسی زده میشه، چه خوبه که این سایت که تخصصی هست تمامی بحث ها در اون با ذکر دلیل و اعداد و ارقام باشه نه صرفا مباحث تبلیغی از این دست که چند روز دیگه مطلبی مخالفش اعلام بشه.
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مترو روز سه شنبه، رایگان است aramo 0 771 ۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۰۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: aramo
  دیون دولت به شهرداری روز به روز بیشتر می‌شود shokri 0 1,035 ۱۳۹۰-۱۲-۲۴، ۰۹:۵۱ عصر
آخرین ارسال: shokri

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان