امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقررات ملی ساختمان / مبحث 19: صرفه جویی در مصرف انرژی- pdf
مقررات ملی ساختمان / مبحث 19: صرفه جویی در مصرف انرژی

تهیه کننده: دفتر تدوین و ترویج مقررات ملی ساختمان - 1381
این کتاب شامل ضوابط لازم جهت صرفه جویی در مصرف انرژی تاسیسات مکانیکی و برقی ساختمان بوده که در پنج بخش و نه پیوست می باشد.

بخش های کتاب:

کلیات
مقررات کلی طراحی و اجرا
پوسته خارجی ساختمان
تاسیسات مکانیکی
روشنایی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   مبحث 19 صرفه جویی در مصرف انرژی.pdf (اندازه: 2.19 MB / تعداد دفعات دریافت: 332)
آخرین ارسال های من :

میاسای ز آموختن، یک زمان
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۸-۲۰، ۰۲:۲۷ عصر)mohammadsadeq نوشته است: مقررات ملی ساختمان / مبحث 19: صرفه جویی در مصرف انرژی
سلام مهندس
شما که این مطالبو گذاشتی می دونی کلاس هایی که برای مبحث19 برگزار میشه رو چه ارگان هایی و کجا و چه زمانی برگزار می کنند؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۲۰، ۰۲:۵۲ عصر)ilia87 نوشته است:
(۱۳۹۰-۸-۲۰، ۰۲:۲۷ عصر)mohammadsadeq نوشته است: مقررات ملی ساختمان / مبحث 19: صرفه جویی در مصرف انرژی
سلام مهندس
شما که این مطالبو گذاشتی می دونی کلاس هایی که برای مبحث19 برگزار میشه رو چه ارگان هایی و کجا و چه زمانی برگزار می کنند؟

سلام بر شما

والا به طور دقیق خیر.
من نمی دونم دقیقا منظور سوال شما برای کنکور هست یا نه! اما می دونم هر از چند گاهی سازمان مسکن و شهرسازی این دوره ها رو برگزار می کنه.

موفق باشید.

پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۲۰، ۰۵:۲۳ عصر)mohammadsadeq نوشته است:
سلام مهندس

سلام بر شما

والا به طور دقیق خیر.
من نمی دونم دقیقا منظور سوال شما برای کنکور هست یا نه! اما می دونم هر از چند گاهی سازمان مسکن و شهرسازی این دوره ها رو برگزار می کنه.

موفق باشید.
با سلام
دقیقا منظورم کنکور نیست!
کلا می خواستم بدونم
آخه یکی از دوستان نیاز به همچین کلاسهایی پیرامون مبحث 19 داره گفتم اگه شما اطلاعاتی دارید بفرمایید

پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۲۰، ۱۱:۵۲ عصر)ایلیا نوشته است:
سلام مهندس

سلام بر شما

والا به طور دقیق خیر.

موفق باشید.
با سلام
دقیقا منظورم کنکور نیست!
کلا می خواستم بدونم
آخه یکی از دوستان نیاز به همچین کلاسهایی پیرامون مبحث 19 داره گفتم اگه شما اطلاعاتی دارید بفرمایید

سلام
ببخشید با تاخیر جواب می دم.
من اطلاعاتم در همون حدی بود که گفتم باید از طریق سازمان مسکن و شهرسازی پیگیری کنید
موفق باشید.

پاسخ
با سلام و خسته نباشید .
برای اولین بار بود که این سایت رو مشاهده کردم و به عضویت انجمن vip یکساله درآمدم.
ممنون از مطالب فوق العاده ارزشمندتون. فکر می کنم ارزشش رو داشته باشه. بسیار عالی بود.:rolleyes:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۹-۸، ۱۱:۰۸ صبح)kebrahimi نوشته است:
    با سلام و خسته نباشید .
    برای اولین بار بود که این سایت رو مشاهده کردم و به عضویت انجمن vip یکساله درآمدم.
    ممنون از مطالب فوق العاده ارزشمندتون. فکر می کنم ارزشش رو داشته باشه. بسیار عالی بود.:rolleyes:

سلام
    خواهش می کنم. امیدوارم موفق باشید.

پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۲۵، ۱۰:۰۱ عصر)ehsan_de نوشته است:
    (۱۳۹۰-۸-۲۰، ۱۱:۵۲ عصر)ایلیا نوشته است:
    سلام مهندس

سلام بر شما

والا به طور دقیق خیر.

موفق باشید.
    با سلام
    دقیقا منظورم کنکور نیست!
    کلا می خواستم بدونم

سلام
    ببخشید با تاخیر جواب می دم.
    من اطلاعاتم در همون حدی بود که گفتم باید از طریق سازمان مسکن و شهرسازی پیگیری کنید
    موفق باشید.

سلام مهندس
    من این مسئله رو پیگیری کردم. ظاهراً متولی اصلی برگزاری کلاس های مبحث 19، تکنولوژی های نوین ساختمانی و ... خود سازمان نظام مهندسی هست و برای ارتقای پایه یا گرید شخصیت های حقیقی و حقوقی (شرکت ها) برگزار می شه. آخرش هم یه امتحان میگیرن که اگر حدنصاب رو کسب کنید ارتقا صورت می گیره.
    باید ببینید اون شهری که شما هستید سازمان نظام مهندسیش کی این کلاس ها رو برگزار می کنه. در مشهد الان داره یک دوره برگزار می شه ... البته آخراش هست.

ان شا الله موفق باشید

پاسخ
    تشکر بی اندازه از پیگیری شما

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ( پله ، آسانسور ، نورگیر ) atelieahjam 1 12,211 ۱۳۹۴-۸-۳۰، ۱۲:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: nzshirkhani
      دانلود پاورپوینت بارهای وارد بر ساختمان - از مبحث ششم مقررات ملی ساختمان atelieahjam 0 6,494 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۵:۰۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث دهم (طرح و اجرای ساختمانهای فولادی) Ra na 1 21,139 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۱:۱۹ صبح
    آخرین ارسال: 9010423
      راهنمای بکارگیری سرعت گیر و سرعت کاه در معابر شهری hamidataee 0 3,441 ۱۳۹۲-۴-۱۸، ۱۲:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: hamidataee
      فایل pdf مقررات ملی ساختمان مبحث نهم (طرح و اجرای ساختمان های بتن آرمه ) Ra na 0 3,834 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۰۸:۵۸ صبح
    آخرین ارسال: Ra na
      فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث هشتم(اجرای ساختمان با مصالح بنایی) Ra na 0 14,848 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۰۸:۴۹ صبح
      فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث هفتم(پی و پی سازی) Ra na 0 3,301 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۰۸:۴۷ صبح
      فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث ششم(بارهای وارده بر ساختمان) Ra na 0 3,571 ۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۱۰:۰۲ صبح
      فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث پنجم(مصالح ساختمانی) Ra na 0 3,268 ۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۰۹:۵۸ صبح
      فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث چهارم(الزامات عمومی ساختمان) Ra na 0 13,358 ۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۰۹:۵۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان