امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در دسترس قرار گرفتن 26 فایل vip
البته مهندس بعضی از این فایل ها بعد از این که در سایت ایران شهرساز قرار گرفتن دوستان در سایت های دیگه قرار دادن.... من خیلی از جزوات مهندس ارکیده رو در سایتهای دیگه دیدم:huh:
که این از کم لطفی مهندسین بوده بدون ذکر نام و لینک، فایل های vip رو در سایت های دیگه به صورت رایگان قرار دادند.:@
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، diamond ، 0RKIDEH ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۴:۳۴ عصر)fatyjo0on نوشته است: البته مهندس بعضی از این فایل ها بعد از این که در سایت ایران شهرساز قرار گرفتن دوستان در سایت های دیگه قرار دادن.... من خیلی از جزوات مهندس ارکیده رو در سایتهای دیگه دیدم:huh:
که این از کم لطفی مهندسین بوده بدون ذکر نام و لینک، فایل های vip رو در سایت های دیگه به صورت رایگان قرار دادند.:@

اگر این اتفاق افتاده باشه لطفا لینک را پیام خصوصی کنید تا با عضو خاطی برخورد شود .

دوستان این فایلها با زحمت زیاد بدست اومده و شبانه روز برایشون زحمت کشیده شده و باید در قبال دریافت این فایلها شما فایلی را در سایت بزارید تا دین خودتون را ادا کرده باشید که با سیستم امتیازدهی این کار انجام میشه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، 0RKIDEH
سلام ممنون از مهندسای خوب انجمن.منم میخواستم یه نکترو یاداوری کنم که بعضی از فایلا در قسمت عمومی جایی ندارن که قرارداده بشن و اعضا مجبورن اونارو تو وی ای پی قرار بدم باری خودم خیلی این پیش اومده که فایلمو برای اینکه قسمت مربوطش تو انجمن عمومی نبوده مجبورشدم بذارم تو وی آی پی
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۶ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: سلام ممنون از مهندسای خوب انجمن.منم میخواستم یه نکترو یاداوری کنم که بعضی از فایلا در قسمت عمومی جایی ندارن که قرارداده بشن و اعضا مجبورن اونارو تو وی ای پی قرار بدم باری خودم خیلی این پیش اومده که فایلمو برای اینکه قسمت مربوطش تو انجمن عمومی نبوده مجبورشدم بذارم تو وی آی پی

البته راه بهتری هم بود ...اگه با مهندس دهقان هماهنگ می کردین ایشون موضوع مربوط رو ایجاد می کردند:blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط diamond ، parasto_gh
آره خب از همینجا میخوام از استاد که قسمت های عمومی رو افزایش بدن:blush:

پاسخ
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۵:۳۴ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: آره خب از همینجا میخوام از استاد که قسمت های عمومی رو افزایش بدن:blush:

شما هر انجمنی را خواستید اعلام کنید اضافه کنم و هر فایلی نیاز به بودن در vip نیست را برام پیام خصوصی کنید تا منتقل بشند به انجمن های ساخته شده

پاسخ
با عرض سلام مجدد خدمت مدیریت محترم و مهندسان عزیز

از آشنایی با شما دوستان و همکاران عزیز خوشوقتم و خوشحالم که با این پیشنهاد موافقت فرمودید , و از همه شما بزرگواران تشکر میکنم.

خدمت شما مدیریت محترم عرض کنم , بنده بخاطر کسب امتیاز برای خودم و کسر امتیاز از سایر دوستان عزیز و محترم چنین پیشنهادی ندادم , این پیشنهاد رو به این خاطر دادم که چند نمونه فایل vip این سایت رو که در اینجا دیدم , در سایت دیگری هم هستند.

بنده هم میدونم که مدیریت نمودن یک سایت , اون هم نظیر چنین سایت هایی که با مشارکت جمعی اعضای محترم داره به کار خودش ادامه میده واقعا سخته و کار ساده ای نیست , از بابت زحمتهای همیشگی که به عهده دارید از شما تشکر میکنم و به حضور شما خسته نباشی عرض میکنم و امیدوارم در کارهای خودتون در عرصه های مختلف زندگی همواره موفق و پیروز باشید و به هدف والایی که از تاسیس این سایت دارید برسید.

از تجربه ای که برای دانلود فایلهای مختلف در محیط گوگل دارم , باید عرض کنم که گوگل منبع معتبری برای جستجوی تمام فایل های موجود در فضای اینترنتی نیست , و گوگل قابلیت شناسائی خیلی از فایلها رو نداره , به همین خاطر خودم بسیاری از فایلهای دریافتی رو از روشهای دیگری انجام میدم تا به نتیجه برسم , به همین خاطر کاملا به شما حق میدم که از طریق گوگل به فایلهای مشابه موجود دسترسی پیدا نمیکنید.

بنده لینکهای مربوطه را برای شما ارسال خواهم کرد , اما خواهشمندم که امتیازات سایر دوستان عزیز را برای اینجانب منظور نفرمائید.

با کمال تشکر , موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، kasrak
سلام مجدد
از حضور شما در این انجمن بسیار شادمانیم(کجا بودید تا حالا؟!:D)
میگم از این روش های جستجو بلد هستید با ما هم یاد بدید :angel:
اصلا خوشحال میشیم یه تاپیک بزنید راجع به نحوه جستجو در اینترنت
مخصوصا جستجوی مقالات و مطالب علمی
بسیار مورد نیاز هست
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
ممنون از همه دوستان، آره این روشهای جستجو خیلی ما رو کنجکاو کرده لطفاً به ما هم بگید.
مهندس دهقان من هم موافقم که خیلی از فایل هایی که ما تو انجمن گذاشتیم بقیه بردن در سایتهای دیگه در دسترس همه قرار دادن. اما خوب شاید هم چند فایلی هرکدوممون تو وی آی پی گذاشتیم که قبلش لینکش تو اینترنت بوده. واسه همین من همینجا عذر خواهی می کنم. و تمام فایل هایی که گذاشتمو چک می کنم و می گم کدوم ها قبلاً در اینترنت وجود داشتن. البته زیاد نیستن فکر کنم 2 یا 3 تا مربوط به نشریات حمل و نقل باشن. بقیه فایل هایی که گذاشتم، یا زحمت خودم بوده یا دوستانم یا اساتیدم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، ایلیا ، FaTyJo0oN ، atelieahjam
چشم دوستان , اما اگر من اینجا روشهای خودمو بگم , طرح جستجوهای من جهانی میشه , البته شاید دیگران هم از این روشها استفاده بکنند که من نمیدونم , چون این روشها رو خودم طی جستجوهایی که داشتم به دست آوردم و از منبع خاصی کمک و راهنمایی نگرفتم.

البته چیز زیاد خاص و مهمی هم نیستند , شاید بعد از خوندن این روشها بگید این بود اون روشی که میگفتی , ما خودمون هم که همین کار رو میکنیم.

فقط فعلا همینقدر خدمت شما عرض کنم که یک روش در محیط گوگل هست و یک روش دیگه چند تا سایت هستند که کارشون پیدا کردن فایل هستش.

در هر صورت یه چند روزی بهم فرصت بدید , من مطالبمو در یک فایل ورد آماده کنم و برای جناب مهندس دهقان ارسال میکنم و آقای مهندس هم زحمت شو بکشند و برای همین چند نفری که در این تایپک هستیم ارسال کنند.

با تشکر از شما دوستان گرامی , موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه مهم و حذف تمام فایلها و لینک های کتب در ایران شهرساز alireza 0 1,001 ۱۳۹۴-۶-۳، ۱۰:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عضویت ویژه رایگان از تاریخ 26 خرداد تا 3 تیر ماه 1392 به مدت 1 هفته >>کلیک کنید alireza 2 3,045 ۱۳۹۲-۳-۲۸، ۱۰:۰۷ صبح
  ارسال هر پایان نامه یا رساله =100000 امتیاز{ارسال 1 فایل =دانلود 1000 فایل} alireza 24 15,486 ۱۳۹۱-۷-۸، ۱۱:۲۰ عصر
  طرح وِیژه پاییز 1391>> انجمن VIP ( کاربران ویژه سایت )پرداخت و عضویت آنی شما alireza 0 6,431 ۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۶:۳۶ عصر
  عضویت 24 ماهه vip حتی بدون ارسال یک کاربر!! alireza 6 5,250 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۱۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان