امتیاز موضوع:
  • 264 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول)
پارت اول
قسمت ششم

قیمت: 2,000تومان

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، planning ، ssaminn ، sharare ، atelieahjam
پارت اول
قسمت هفتم

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam
پارت اول
قسمت هشتم

سپاس شده توسط planning ، sharare ، ماراویا ، atelieahjam
چرا من نمیتونم دانلود کنم؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط روجا
    سلام دوستان. این کد مناطق تهران رو که گذاشتید اولا پولیه دوما هنوز قسمت نهم آپلود نشده و حجم فایل ها هم کم هست نمیخوره بهش که در نهایت 1.85 گیگ بشه. تازه معلوم هم نیست که بعد از دانلود (اگر موفق بشیم کامل دانلودش کنیم و ارور نده یا پسورد نخواد برای باز کردنش فایل واقعی مربوط به کد مناطق باشه. چطوری میشه مطمئن شد؟ ؟؟؟؟ لطفا برای اطمینان یا فایل رو به فرمت DWG بگذارید یا نمونه ای برای دانلود با حجم RAR های مربوطه قرار بدید . در غیر این صورت و یا در صورتی که کاربر ارسال کننده از طرف شما نیست یا یک همچین قضیه هایی داره یک کلام بگید : "اگر کد مناطق تهران رو کامل بخوایم چند در میاد؟"

آخرین ارسال های من :
      دوست عزیز باید خدمت شما عرض کنیم که شما باید عضو ویژه سایت باشید تا بتونید دانلود کنید و اینکه به خاطر دانلود ساده تر فایل معمولا فایل رو به قسمت های مختلفی تقسیم میکنن که دانلودش راحت تر بشه، حالا دوست عزیز کسی از شما پول نخواسته که اینجوری صحبت میکنید
      جای تشکره؟ دوستان این همه وقت میزارن بدون اینکه بهشون چیزی بدن اونوقت اینجوری صحبت کردن مناسب به نظر نمیرسه جناب آقای توانا
      آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
       سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH ، Brightness

سلام دوست عزیز
      ماشالا چه داغ و عجول!
      جهت اطلاع شما و سایر دوستان عرض میکنم
      اینجا یک پاتوقیه که هرکسی با توجه به وقتشو توانشو علاقش در زمینه شهرسازی میتونه فعالیت داشته باشه و بقیه از فعالیت اون کمال تشکر رو دارند و اون فرد هم قطعا و یقینا داره هم به خودش هم به بقیه لطف میکنه اگه مطلبی رو قرار میده. اگر هم قرار نمیده بازهم از کلیت موضوع چیزی کاسته نمیشه و حضورش مغتنمه و همین دور هم بودن، مهمترین چیزیه که بقیه موارد صرفا حول این موضوع معنا پیدا میکنه. تبعا کسی هم به کسی پاسخگو البته از این نوع نخواهد بود!!!
      بازهم جهت اطلاع شما عرض میکنم که اگه تا حالا با فایل کد تهران کار کرده باشید یا حداقل یه بار حتی از راه دور! دیده باشید به راحتی متوجه میشید که فایل کد تهران به پارت های مختلفی تقسیم شده و این قسمت هایی هم که قرار داده شده هرکدومش به تنهایی یک فایله و اسپلیت نشده و از روی اتفاق هم پسوندش DWG هست!!!!!
      لطف کنید از این به بعد ابتدا در باره محتوای فایل ها، اطلاعات و احاطه کافی پیدا کنید و بعد نظرات اینچنینیتونو بذارید تا بقیه دوستان به شک نیفتند.
      تشکر هم از مهندس سراج و شما بابت نظرتون

سپاس شده توسط yaser seraj ، haydariyan ، sharare ، 0RKIDEH ، Brightness
      سلام به زحمت کشان چند گیگی
      کد مناطق تهران اگر به گیگ برسه باید اتوکد بره دنبال تیله بازی خودش. چون سنگین ترین فایل کد متطقه ای که تو اینترنت پیداکردم 8.94 مگ بوده که برای منطقه 4 تهران میباشد.
      بعدش چطور میشه آدم کل کد مناطق رو داشته باشه اون ها رو اسپلیت کنه بعد وقت نکنه لینک آخریش رو بذاره تو سایت.
      نقشه با کیفیت JPG تهران به گیگ نمیرسه چه برسه به کدش
      هرکی کد مناطق 2 (صادقیه) - 3 (زرگنده) - 4 (به صورت کامل) - 6 (ناحیه سه) - و منطقه 8 (به صورت کامل) - رو میخواد براش مفتی بدون چرخ زدن تو سایت بدون نیاز به کاربر ویژه شدن براش میل کنم . اگه کسی مناطق دیگه رو داره بیاد باهم شیر کنیم. مخصوصا منطقه یک

سپاس شده توسط sharare
      سلام من نقشه منطقه 1 میخوام...لطف می کنید.....؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۱-۸-۲۱، ۰۶:۱۸ عصر)tavana نوشته است: سلام به زحمت کشان چند گیگی
      کد مناطق تهران اگر به گیگ برسه باید اتوکد بره دنبال تیله بازی خودش. چون سنگین ترین فایل کد متطقه ای که تو اینترنت پیداکردم 8.94 مگ بوده که برای منطقه 4 تهران میباشد.
      بعدش چطور میشه آدم کل کد مناطق رو داشته باشه اون ها رو اسپلیت کنه بعد وقت نکنه لینک آخریش رو بذاره تو سایت.
      نقشه با کیفیت JPG تهران به گیگ نمیرسه چه برسه به کدش
      هرکی کد مناطق 2 (صادقیه) - 3 (زرگنده) - 4 (به صورت کامل) - 6 (ناحیه سه) - و منطقه 8 (به صورت کامل) - رو میخواد براش مفتی بدون چرخ زدن تو سایت بدون نیاز به کاربر ویژه شدن براش میل کنم . اگه کسی مناطق دیگه رو داره بیاد باهم شیر کنیم. مخصوصا منطقه یک
      تو این وضع اینترنت آپلود کردن هم واقعا حوصله میخواد! منم خودم همینایی که شما دارید رو به علاوه ی خیلی از جاهای دیگه تهرون رو دارم! ولی حاضر نیستم به راحتی بزارم در اختیار عموم! برای جمع آوری همشون زحمت کشیدم! حالا هلو برو تو گلو بزاریم برای همه؟؟؟ بعدشم شما یه پولی پرداخت میکنی که عضو ویژه میشی هر چی میخوای میتونی دانلود کنی صرفا فقط واسه این فایل نیست! بعدشم شما تصور کن خودت جای مدیر سایت هستی یا مدیر ارشد یا هر چیز دیگه! با کلی دغدغه که خودت داری ودرس و زندگی و کار و... حالا باید به سایت هم برسی! اطلاعات اضافه کنی مشکل حل کنی... همین مجله هاشون که فوقالعادس یه نگاهی بهشون بندازی (مخصوصا شماره 2) میبینید که دیگه این فقط یه گوشه ی زحماتشون هست! فقط با یه دید به قضیه نگاه نکنین!
      آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
      در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
       سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، ماراویا

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,939 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
      آخرین ارسال: nneda65
        غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,834 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,734 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: En.emami
        غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 10,013 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: mehrandavarpanah
        غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,741 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,460 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
        غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,127 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
        اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,275 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: atings
        فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 5 2,410 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۴:۵۴ صبح
        پروژه اتوکد ویلا دوبلکس urbana.ea 0 1,049 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: urbana.ea

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان