امتیاز موضوع:
  • 264 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول)
این قسمت بندی ها نباید مشخص باشه که چه محلاتی رو شامل میشه ؟؟؟؟ الان من برای محدوده اوین کدومو دانلود کنم؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ
    توجه و تذکر مهم
    قیمت کل فایل را 10 هزار تومان در نظر گرفته ایم که در 7 فایل 115 مگی در حالت فشرده میتوانید دانلود کنید.
    این فایل در حالت بازشده حدود 1.4 گیگابایت می باشد
    دقت کنید باید تمام پارت ها باید دانلود شوند حتی اگر یک پارت کم باشد فایل ناقص خواهد بود.
    پس از دانلود تمام پارت های زیر و خرید پارت 1 همه پارت ها را در یک پوشه قرار دهید و شماره 1 را اکسترک کنید.
    دانلود آنی:

http://urbiran.publicfile.ir/post/35
    آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,896 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: nneda65
      غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,706 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,683 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: En.emami
      غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 9,962 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: mehrandavarpanah
      غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,716 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,431 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,080 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
      اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,262 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: atings
      فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی پورشاهی 5 2,382 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۰۴:۵۴ صبح
      پروژه اتوکد ویلا دوبلکس urbana.ea 0 1,045 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: urbana.ea

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان