امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همایش+عکس =>«تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»دست آورد شما
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۲:۰۴ عصر)shokri نوشته است: راستش منم خواستم این موضوع رو بگم
همایشهایی که قبلا شرکت کرده بودم بار علمیشون در حدی بود که زحمت یه سفر یه روزه و 7 ساعت تو ماشین بودنو تحمل کردم ولی ......
و همانطور که مهندس elii گفتن اینقدر سالن شلوغ بود که حتی کنار دیوار هم جا نبود و ما یه مدت وسط ره بودیم و بالاخره موفق شدیم لبه پنجره بشینیم :D
همین کمی جا بود که باعث شد من موقعی که خواستم برم پیش دوستم محکم با مهندس نصیری برخورد کردم :cool::P
و صدا اینقدر کم بود و در حد اون شلوغی نبود و ماها یی که ته سالن بودیم چیزی نشنیدیم و به لطف دوستانی که کنار ما نشسته بودن و از صبح تا اون موقعهمدیگرو ندیده بودن و فرصت نکرده بودن باهم صحبت کنن تمام صحبتاشون در حین همایش بود باعث شد که از همایش فقط دیدن اساتید به نام شهرسازی نصیب ما بشه
ولی به نظر من جدا از همه مشکللاتی که نوع برگذاری داشت اگه برنامه ریزی درستی صورت گرفته بود مشکل جا خیلی مهم جلوه نمی کرد
اساتید تا میومدن صحبت کنند زمان تموم میشد :-/
خیلی جالب میشد اگه استاد مشهدی زاده پاور پوینت کارشونو نشون میدادند در عوض اینکه چندین نفر بیان و بعد سلام دادن و یه صحبت مختصر برند

مهندس نصیری شما موفق شدید فایل پاور پوینت را بگیرید؟؟؟؟؟؟

سلام نه هنوز فایل همایش رو دارن ویرایش می کنن به محض اینکه گرفتم در اسرع وقت آپلود می کنم.
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۲:۴۱ عصر)محمد مهربون نوشته است: چه خبره!
چقدر دردل!!
البته من فکر میکنم یه امر طبیعی باشه
چون اکثر جاهایی که باهاشون سروکار داریم(مخصوصا در حیطه کار شهرسازی) سازمان های مربوطه تلاش میکنن با ارائه کمترین خدمات، بیشتر نفع و استفاده رو از نام دیگران ببردند.
یعنی هم جامعه مهندسین شهرساز تونست از نام سایت استفاده کنه، هم خدمات ارائه نکنه!!
نمیدونم، شاید فقط تو ایران اینطوریه
ولی اشکال نداره، امیدوارم روزی برسه که این روند دقیقا برعکس بشه :cool:

سلام دوست عزیز من طرفداری از جامعه مهندسان شهرساز نمی کنم اما این کم لطف ی که شما اینطوری حرف میزنی:@:@
اولا لوح تقدیر داده به خود سایت و مراتب تشکر شونو از سایت اعلام کرده ثانیا نه تنها با لوح بلکه برای شخص خودمن خیلی مهمه که کسانی مثل دکتر بهزادفر،مهندس مشهدی زاده،مهندس یزدانی(عضو شورای مرکزی نظام مهندسی)و... که در این همایش حضور داشتند و یا در همایش قبلی که دکتر پاکزاد و دیگران حضور داشتند ایران شهرساز به اونها معرفی بشه واینکه مشکل جا بخاطر عدم هماهنگی مهندسان مشاور بود که میزبان بود .من از طرف خودم به کسانی که زحمت کشیدن و حضور پیدا کردن اما مشکل جا داشتند عذر خواهی می کنم و خواهشم از دوستان دیگه اینه که اینگونه کسانی که دارن به ایران شهرساز کمک می کنن تخریب نکنن!!!!
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، kasrak ، aramo

پیام‌های داخل این موضوع
RE: همایش+عکس =>«تعامل شهرسازی با نظام مهندسی ساختمان؛ چالش ها و راهکارها»دست آورد شما - توسط saeed nasiri majd - ۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۳:۴۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مبنای شهرسازی تهران از نظر قالیباف FaTyJo0oN 0 1,129 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  خانه هایی مجهز به کیسه هوا/ شناور شدن خانه ها در هنگام زلزله FaTyJo0oN 0 825 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۱:۲۲ صبح
  ساخت پروفیل جدید از تلفیق ضایعات سلولزی با پلاستیک نو و بازیافتی FaTyJo0oN 0 1,083 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۲:۵۸ صبح
  نتایج رتبه بندی دانشگاه‌ها تا فروردین 91 اعلام می‌شود saeiideh 0 1,079 ۱۳۹۰-۱۲-۹، ۱۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: saeiideh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان