امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون ورودی دوره های دکتری (نیمه متمرکز) شهرسازی
به نظر من فقط باید دانشگاه دولتی درس خوند چون هزینه ای که باید خرج واحدهای درسی مثل دانشگاه آزاد و پیام نور بشه خرج پژوهش میشه من لیسانسم آزاد بود من و دیگر دوستانم تمام بودجه ما خرج منزل دانشجویی و هزینه واحدهای درسی می شد و برای انجام تحقیقات درسی با مشکل مواجه بودیم در کل سطح علمی در داشگاه پیام نور و آزاد پایین است و فقط ما مدرکه رو گرفتیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، ایلیا
ولی دوستان با تمامی این تفاصیل، اگر مایل باشید و مشکل خاصی نداشته باشید برای ادامه تحصیل به کشورهای دیگه کم کم اقدام بکنیم
گروهی بریم اونجا:D
خیلی از اطلاعاتشو مهندس رمضانی زحمت کشیدن تو سایت گذاشتن
بااین حال بعضی جاها هم هستند که ناشناخته ترند
میدونستید که برخی از کشورها هه سطحشون از ایران بالاتره، هم فرهنگشون شبیه ایرانه، هم تو اروپا هستند تقریبا اکثرشون، هم مدرک زبان نمیخوان!!!! (خوراکه تنبلای زبانه ها :D:D:D) هم هزینه دانشگاهش حدودا سالی 3میلیون تا 4 میلیون هست؟
البته هزینه زندگی هم سالی12 میلیون:D
ولی فکر نمیکنید کسی که میخواد تو ایران دکتری بخونه دانشگاه آزاد و 80 میلیون :@!! پول زبون بسته رو بریزه تو جیب این دانشگاه، بره اونجا بهتر باشه؟!؟
تازه برای گرفتن بورسیه هم میتونید اقدام کنید.
فقط 2تا شرط داره دیگه
1 معدل بالا
2مقاله
دوستانی که پایه هستن بیان یه تیم تشکیل بدیم باهم بریم اونور آب:angel:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، aramo
من پایه ام، تصمیمو راسخ گرفتم که دکتری بگیرم، اما آزاد که پولشو ندارم. دولتی هم که با این مهر ننگین دانشگاه آزاد بر مدرک ارشدم، احتمالش صفره. پس باید برم خارج احتمالاً دیگه.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، ایلیا
من موافقم اگه کشورش نزدیکه اتوبوسش با من:D هزینش کمتره همه با هم از مرز زمینی خارج میشیم

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، ایلیا
خیلی خوبه دیگه. مشکل رفت و آمدمون هم حل شد. اتوبوسش وی آی پی نباشه که هزینش زیاد شه. از همون بنزهای قدیمی هم راضی هستیم ما. شعار ما تحصیل با کمترین هزینه

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، ایلیا
عالیه
پس بیایید یه همکاری سه نفره شروع کنیم
دوستان دیگری هم که برای دکتری میخونن اگه هستند امادگی خودشون رو هم اعلام کنند
اگه موافق باشید شروع کنیم مقاله نوشتن برای ای اس ای
منتظر جوابتون هستیم
فقط زودتر
از قافله جا نمونیدا
پیر شدیم دیگه:D

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo
اوووووووووو عالیه. آی اس آی.، واقعاً لازمه. من چند تا موضوع دارم که دوست دارم روشون کار کنم. من پایه مقاله نویسی هستم به شدت. حالا حتی اگه خارج هم نریم بازهم آی اس آی واجبه. فقط مشکلی که من دارم اینه که خیلی زبانم خوب نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، aramo
مشکلی نداره
زبان رو هم کم کم راهتون میندازیم(فکر کنم از ترم بهار مجبور بشید برید کلاس زبان:D)
احتمالا گروه های دو یا حداکثر سه نفره خوب باشه
چون ای اس ای یه مقدار سنگینه
مقاله هم که باید پژوهشی باشه دیگه
اساتید بزرگوار در جریان هستید که
خوبیش اینه که مثل ایران به اسامی تهیه کننده هاش نگاه نمیکنن، به محتوی نگاه میکنن!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، parasto_gh
خیلی عالیه. پایه ام. البته زبانم خیلی هم بد نیست ها. اما درجه 1 هم نیستم. شروع کنیم به نوشتن مقالات آی اس آی. تو ایران چند تا مجله آی اس آی وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
تو ایران که نه
باید تو سایت ها بگردیم
کسایی که دانشجو هستند از طریق دانشگاه این امکان رو دارند
خدا بزرگه
بریم دنبال موضوع
از کی فرصت دارید؟
البته مهندس آرامو هم نمیدونم هستند یا نه
دوستان دیگر هم اگر میخوان زودتر اعلام آمادگی کنن تاشروع نکردیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته داخل 1393 سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی behrad mazhari 0 1,276 ۱۳۹۳-۱۱-۲۷، ۰۵:۴۳ عصر
آخرین ارسال: behrad mazhari
  سوالات آزمون دکتری سال90 haydariyan 1 2,061 ۱۳۹۲-۵-۹، ۰۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  سوالات آزمون دکتری سال92 haydariyan 0 1,625 ۱۳۹۲-۵-۸، ۰۲:۲۳ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  سوالات آزمون دکتری سال91 haydariyan 0 2,067 ۱۳۹۲-۵-۸، ۰۲:۱۳ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  سوالات دوره دکتری تخصصی شهرسازی MHAKBARI 0 1,417 ۱۳۹۱-۱۰-۳۰، ۱۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  نمونه سئوالات آزمون استخدامی(عمومی) aramo 4 4,157 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: الهه باران
  داغ داغ- نمونه سئوالات آزمون استخدامی(شهرداریها2) aramo 0 2,217 ۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۰۴:۲۰ عصر
آخرین ارسال: aramo
  نمونه سئوالات آزمون استخدامی(ادبیات فارسی2) aramo 0 2,065 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۸ عصر
  نمونه سئوالات آزمون استخدامی(ادبیات فارسی) aramo 0 2,375 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۵ عصر
Photo نمونه سئوالات آزمون استخدامی(کامپیوتر) aramo 0 2,094 ۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۱۱:۲۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان