امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
از امروز برای آزمون تشریحی تحلیلی 1391 برنامه ریزی کنید{تشکیل یک گروه برای باهم بودن}
(۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۰۵:۱۲ عصر)fatyjo0on نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۲، ۰۳:۱۶ عصر)Mahbobe-G نوشته است: پارسال سوالات تشریحی در حوزه زلزله و بهسازی و .... بوده و اگر دقت کنیم امسال اکثر همایش ها و بحث های شهرسازی درباره زلزله بوده ! حالا باید ببنیم بحث سال 91 درچه حوزه ای خواهد بود .
سوالات آزمون تشریحی خیلی خیلی به مسائل روز و آینده شهرسازی مرتبطه . منم قصد دارم روی مساله آماده سازی و تفکیک زمین برای توسعه پایدار - مرمت بافت های فرسوده شهری دورن شهری (که آثار تاریخی نیستند ) تمرکز کنم البته با توجه به مبحث زلزله .

به نظرم چون احتمال اومدن یه زلزله رو تو چند سال آینده دادن ( زلزله با ریشتر بالا ....شاید 7 ریشتر) احتمال اینکه سوال زلزله ای باشه بیشتره. میخوان مهندسین رو از همین حالا آماده بار بیارن:D
سوال زلزله که یه جورایی سال پیش اومده بود.دیگه ففکر کنم دورش رو باید خط بکشیم.دوستان مهندسین سایت بهتر میدونن فایل ها کجاست و کدوما بیشتر بدرد میخوره.پیشاپیش و پسا پیش متشکر.
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، mehdime007
سلام به همه ی دوستان
هرچند من زیاد امیدی ندارم اما به قول شاعر در ناامیدی بسی امید است، برای همین برای همکاری اعلام آمادگی می کنم ،البته اگه کمکی از دستم بر بیاد) منم با مواردی که آقا محد گفتند موافقم و به نظرم دوستان شهرسازی که تو دانشگاههای تهران درس می خونند و به اساتید طراح (طراح سوال در کنکور) دسترسی دارند ، می تونند از اونا بپرسند که بحث روز شهرسازی و سال آینده چی هستش؟ علاوه بر اینا بعید نیست که امسال در مورد طرح پدافند غیرعامل هم یه سوالاتی مطرح کنند .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، nazanin.gh
مرسی مهندس
ولی دوستان لطفا در این تاپیک درخواست بدید تا انسجام حفظ بشه
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid20957
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، nazanin.gh ، .Utopia
سلام من هم عضو گروه شما هستم باید با هم همکاری داشته باشیم برای رسیدن به پیروزی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، nazanin.gh ، .Utopia
    منم هستم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
      سلام با توجه به مطلبهايي كه نوشتيد يعني شانس قبولي من كه رشته كارشناسيم شهرسازي نبوده صفره؟اونم با رتبه 233؟هيچ پيشنهاد اميدوار كننده برام ندارين؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۱-۳-۸، ۰۹:۵۰ صبح)صفورا نوشته است: سلام با توجه به مطلبهايي كه نوشتيد يعني شانس قبولي من كه رشته كارشناسيم شهرسازي نبوده صفره؟اونم با رتبه 233؟هيچ پيشنهاد اميدوار كننده برام ندارين؟

سلام بهتره در این گروه عضو شوید و مطالب و اخبار گروه را پیگیری کنید.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...7#pid20957
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
        به نظر من موضوع مرتبط به پارسال نمیدن....از بافت فرسوده وزلزله بیاین بیرووووون....426818

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام ، منم هستم ، خوشحال میشم بتونیم به هم دیگه کمک کنیم5 3
          آخرین ارسال های من :

ذهن‌های بزرگ درباره‌ی ایده‌ها صحبت می‌کنند.
          ذهن‌های متوسط درباره‌ی رویدادها صحبت‌ می‌کنند.

و ذهن‌های کوچک درباره‌ی دیگران...
          پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) alireza 0 717 ۱۳۹۴-۱۱-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            خبری خوش برای متقاضیان عزیز نرم افزار حسابداری ساختمانی، پیمانکاری، پروژه ای alireza 0 779 ۱۳۹۴-۱۱-۱۲، ۰۳:۵۹ عصر
            دانلود سوالات مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری 15 تیر 1392 zolatan 3 5,692 ۱۳۹۳-۱۱-۱۹، ۱۰:۵۲ صبح
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 22 6,823 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۴۴ عصر
            نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,958 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
            اعلام نتایج....آزمون آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -2 دی ماه 1393 alireza 32 10,190 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۹:۳۱ صبح
            خبری فوق العاده برای داوطلبین طراحی شهری 93 alireza 19 9,636 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۳۸ عصر
          آخرین ارسال: moalyi
            اطلاعیه مهم ایران شهرساز و سلب مسئولیت و مشکلات قضایی برای عدم رعایت کپی رایت کتاب alireza 0 2,259 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۳۵ عصر
            اطلاعیه1 گروه ویژه مرحله دوم 93-{ویژه 73 ثبت نامی گرایش طراحی و برنامه ریزی شهری} alireza 32 12,339 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۱۱:۰۲ صبح
            hottt>>جلسه اول کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 93 alireza 11 5,910 ۱۳۹۲-۱۲-۶، ۰۴:۳۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان