امتیاز موضوع:
  • 61 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فوق العاده:مجموعه قوانین و مقررات شهرسازی جلد 1
مجموعه قوانین و مقررات شهرسازی جلد 1 رو براتون گذاشتم. در صورت استفاده و درخواست مهندسان گرامی،جلد 2 اون رو هم در سایت میذارم.

.pdf   مجموعه قوانین و مقررات شهرسازی جلد اول.pdf (اندازه: 2.22 MB / تعداد دفعات دریافت: 325)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، godonly. ، alireza ، pariaaa ، parasto_gh ، پریسیما ، ssaminn ، ahmad lotfi ، FaTyJo0oN ، mahjoub86 ، atelieahjam
سلام مهندس
این همون کتاب مجید احسن که جزوه منابع ارشد دیگه؟توی منابع خانه شهرسازان دیده بودمش ولی چون پیداش نکرده بودم از خوندش منصرف شده بودم...ممنون
اگه لطف کنید جلد 2 رو هم قرار بدین خیلی عالیه،

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، dely_sh
درسته، کتاب کم یاب و بسیار کاربردیه و منبع ارشد هم بوده شاید امسال هم باشه کسی چه میدونه:huh: چشم منتظر جلد دوم این کتاب باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm
با سلام
ظاهرا این قوانین به طور کامل در شهر ها رعایت نمیشن.یا حداقل اینطوره که در هر شهری قوانین خاص دیگه ای رو هم به کار میبرن.ولی در مجموع خیلی به درد کار ما میخوره.اگه همه به قوانین آشنا باشن بهتر میتونن از حقوق شهروندیشون دفاع کنن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود =>>ضوابط و مقررات تفکیک و تجمیع زمین yaser seraj 0 4,508 ۱۳۹۱-۸-۱۹، ۰۹:۴۷ صبح
آخرین ارسال: yaser seraj
  مقررات مربوط به تفکیک و افراز اراضی شهری parasto_gh 1 4,421 ۱۳۹۱-۳-۲۵، ۰۲:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  قانون تاسیس شورای عالی شهرسازی مصوب1351 aramo 0 2,091 ۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۲:۱۱ صبح
آخرین ارسال: aramo
Exclamation فوق العاده:مجموعه قوانین و مقررات شهرسازی جلد 2 kasrak 0 2,185 ۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  مقررات معماری و شهرسازی طرح های توسعه و عمران kasrak 0 3,094 ۱۳۹۰-۱۰-۲۱، ۱۲:۰۵ عصر
  داغ داغ: مجموع مصوبات کمیسیون ماده پنج شورای عالی و معماری شهرسازی kasrak 0 5,094 ۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۹:۱۱ عصر
  مجموعه قوانین مرتبط با شهرداری و شورای اسلامی...مخصوص نصب روی موبایل FaTyJo0oN 1 2,284 ۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: karch
  قوانین مربوط به بلندمرتبه سازی parasto_gh 0 2,908 ۱۳۹۰-۹-۲۴، ۰۴:۴۷ عصر
آخرین ارسال: parasto_gh
  قوانین مربوط به شهر و شهرداریها MUD 0 3,034 ۱۳۹۰-۶-۲۴، ۰۸:۴۵ صبح
آخرین ارسال: MUD

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان