امتیاز موضوع:
  • 68 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز
(۱۳۹۴-۵-۲۷، ۱۰:۲۷ صبح)miladmansory نوشته است: سلام دوستان من 9 تارو دانلود کردم همه زیپ هارو داخل یک پوشه گذاشتم ولی اصلا باز نمیشه خواهشا راهنمایی کنید.فایل زیپو باز میکنم اجازه خارج کردن نمی دهد

سلام فقط شماره 1 را باز کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
من فایل هارو دانلود کردم و از زیپ خارج کردم ولی تصویر ثابت نیست چند تا تصویر باهم میاد اصلا متوجه نمی شم چی به چیه
در ضمن با kmplayer اندروید باز میکنم فایل هارو

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 13 10,973 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود جزوات رتبه تک رقمی کنکور طراحی شهری 93 alireza 36 15,042 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۷:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: Mashad1365
      دانلود خلاصه کتاب منشور آتن E.Y.I 2 3,867 ۱۳۹۴-۱۰-۷، ۱۱:۲۷ عصر
      دانلود پاورپوینت شهر سوخته به همراه مقاله atelieahjam 1 4,288 ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۴:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: خلیل ترزبان
      قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 17 11,584 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
      دانلود کتاب اموزش نرم افزار maya به زبان فارسی sibel 6 9,039 ۱۳۹۴-۵-۲۲، ۱۰:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: reza5610
      جزوات تاریخ شهر و شهرسازی در جهان urbana.ea 0 1,636 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: urbana.ea
      مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 3 3,568 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۶:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: shimita
      یه نرم افزار فوق العاده(حتما دانلود کنید)VIP saeed nasiri majd 16 10,004 ۱۳۹۴-۱-۲۷، ۰۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود پاورپوینت انسان شناسی فضای خانگی؛ یک رویکرد کیفی atelieahjam 0 1,682 ۱۳۹۴-۱-۲۲، ۰۵:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان