امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول طراحی شهرک های صنعتی
یک فایل pdf بسیار کامل و کاربردی در زمینه طراحی شهرک های صنعتی . امیدوارم که استفاده کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   osol tarahiye shahrakhaye sanati.pdf (اندازه: 6.34 MB / تعداد دفعات دریافت: 315)
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، ahmad lotfi ، parasto_gh ، khansa ، m.marziye ، elham90 ، atelieahjam
من 20 دقیقه هست که 7000 تومان به حسابتون ریختم ولی هر کاری میکنم نمیتونم فایل شهرک صنعتی رو دانلود کنم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۶-۲۹، ۰۲:۲۰ عصر)نیما 3054 نوشته است: من 20 دقیقه هست که 7000 تومان به حسابتون ریختم ولی هر کاری میکنم نمیتونم فایل شهرک صنعتی رو دانلود کنم؟

سلام...تست شد....مشکلی برای دانلود نداره....مشکلتون چیه؟چه پیامی بهتون میده ؟
    آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جدول سازگاری کاربری های اراضی شهری amindatcom 2 3,483 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۱:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
    Star پروژه شناخت فرآیند مکانیابی کاربری های خدمات شهری-دکتر زیاری maryam taban 0 2,015 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۵:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: maryam taban
      ضوابط طراحی فضاهای سبز شهری EBRAHIMMILAN2012 0 2,104 ۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۶:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
      نقشه کد محله شهرک دریا ماراویا 0 1,758 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۸:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      دانلود دانلود =>> نتایج رسمی آمار گیری ویژگی های مسکن روستایی سال 1387 کل کشور yaser seraj 0 1,295 ۱۳۹۱-۸-۱۹، ۰۹:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: yaser seraj
      اصول كلي حاكم بر طراحي شهركهاي صنعتي yaser seraj 0 1,651 ۱۳۹۱-۸-۱۶، ۱۲:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: yaser seraj
      دانلود فایل لتوکدی شهرک توریستی تفریحی s1s2s3 0 2,144 ۱۳۹۱-۵-۲۷، ۰۴:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: s1s2s3
      مبانی نظری طراحی منظر در خیابانهای شهری godonly. 2 4,791 ۱۳۹۱-۵-۴، ۰۳:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      دانلود پروژه شناخت مواد با موضوع بتن های آماده MHAKBARI 0 1,629 ۱۳۹۱-۴-۱۹، ۰۲:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
    Rainbow سخنرانی دکتر پاکزاد در کنفرانس طراحی شهری در سنندج(فایل پاور پوینت) sajjad21 1 2,857 ۱۳۹۱-۳-۱، ۰۵:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: dely_sh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان