امتیاز موضوع:
  • 57 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی
این مطلب اسکن عکس های کتاب طراحی فضای شهری از منابع ارشد جلد1 وفصل یک هست خیلی مفیده حتما دانلود کنید .اگه استقبال شه فصل 2 هم میذارم براتون
نظر یادتون نره
:blush:

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   2011-11 (نوامبر).part1.rar (اندازه: 2 MB / تعداد دفعات دریافت: 290)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، shahryar ، ahmad lotfi ، ایلیا ، omido ، kasrak ، yasaman12
26
(۱۳۹۰-۹-۱۰، ۰۴:۰۸ عصر)anahita.ta_lubiet_tu نوشته است: این مطلب اسکن عکس های کتاب طراحی فضای شهری از منابع ارشد جلد1 وفصل یک هست خیلی مفیده حتما دانلود کنید .اگه استقبال شه فصل 2 هم میذارم براتون
نظر یادتون نره
:blush:

ممنون .بقیش کو ؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak
    dastetoun dard nakoneh,lotfan baghiasham bezarid,mamnoun,

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    چشم در اولین فرصت میذارم

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
    پاسخ
    سلام .من نتونستم این فایل رو extractکنم..راهنمایی کنید لطفا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 135 79,207 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۱۲:۱۹ صبح
      آخرین ارسال: زهرا مقربی
        فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,251 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: ba_habibian
        سوگندنامه مهندسی در مقام یک مهندس atelieahjam 0 1,125 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        یک سال انتظار و مجموعه تصاویری دیدنی از شفق قطبی atelieahjam 0 1,663 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۴۰ عصر
        طراحی های خیره کننده با استفاده از اشعه خورشید atelieahjam 0 1,204 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۰۲:۲۷ عصر
        دانلود تصاویر زیبا از هند atelieahjam 0 1,523 ۱۳۹۳-۶-۲۵، ۰۸:۳۸ عصر
        فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1 alireza 34 22,842 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۸:۴۷ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba071m
        تصاویر دیدنی از خانه ای با گاراژ مرموز atelieahjam 0 1,305 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۱۰:۴۳ عصر
        طراحی مبتکرانه تبلیغات محیطی!!! atelieahjam 0 1,276 ۱۳۹۳-۵-۳۰، ۰۹:۳۴ عصر
        فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) alireza 21 14,263 ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۱۲:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان