امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
key concepts in urban stuies
لطفا نظر بدید

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Key Concepts in Urban Studies.pdf (اندازه: 868.38 KB / تعداد دفعات دریافت: 71)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، alireza ، ایلیا ، sajjad21 ، ahmad lotfi ، khansa
(۱۳۹۰-۸-۳۰، ۱۰:۰۵ عصر)shaarrd نوشته است: لطفا نظر بدید
وای
وای
واااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای!!!!!
بابا می گن آب در کوزه و ما گرد ... (تو یه تاپیک دیگه گفته بودم، برای عدم تکرار خلاصشو عرض کردم!)
این همه دارم تو همه جا جار می زنم آهای اگه کسی از MARK GOTTDEINER یا اکریستوفر الکساندر یا سوزان لانگر یا آمس راپاپورت یا مامفورد یا جیکوبز مطلب یا مقاله یا سایتی داره بگه ( ترجیحا انگلیسی و مرتبط با نشانه شناسی یا هویت شناسی یا یه چی تو این مایه ها)
فوری، فوتی ، زود، دیگه چی بگم نیاز دارم دیگه، کارم گیر خورده
این مواقع هست که آدم قدر بچه های طراحی شهری رو می دونه ها !!!! ( البته غیر از خانم مهندس طاهری تو این مورد بقیه به ما بی مهری کردن)
بنده همین جا به مهندس طاهری 10000 امتیاز اهدا می کنمممممممممممممممممم ( بلند گفتم ریا بشه! شاید یکی دیگه هم بخواد به ما کمک بکنه !)

راستی مهندس اگه از همین نویسنده یا هرکی باشه تو همین زمینه ها مطلب دارید واقعا خواستاریم.
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سلام
مررررررررررررسی

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود کتابDesigning the City Towards a more sustainable urban form haydariyan 0 2,007 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۱۲:۱۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  (EOUS(ENCYCLOPEDIA OF URBAN STUDIES Shahrsaz67 0 1,212 ۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۱۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Shahrsaz67
  Urban Growth Management and Its Discontents 0RKIDEH 2 2,149 ۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۰:۴۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  The challenge of urban government 0RKIDEH 0 1,260 ۱۳۹۰-۱۲-۱۰، ۱۱:۳۴ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  urban utopias ایلیا 2 2,233 ۱۳۹۰-۸-۲۴، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: sajjad21

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان