امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست چند نقشه برای پروژه GIS
نه متاسفانه این جور نقشه ها به کارم نمیاد.بیشتر نقشه های توریستی که شهرداری ها موقع عیدنوروز میزنن رو مد نظر دارم. در هر حال ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۱۹، ۰۶:۲۴ عصر)mahmoodgh نوشته است: نه متاسفانه این جور نقشه ها به کارم نمیاد.بیشتر نقشه های توریستی که شهرداری ها موقع عیدنوروز میزنن رو مد نظر دارم. در هر حال ممنون
در هر صورت ناراحت شدم از اینکه نتونستم کمکی بکنم
اما اگه کلا نشد از میدون انقلاب می تونید تهیه کنید
خواستید بگید تا آدرسشو بهتون بگم
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
من نقشه وكتور تهران را مي خوام با هر فرمتي مثلا shp
مشابه نقشه شهرداري تهران با آدرس : http://map.tehran.ir/fa
با نقشه گوگل مپ باشه
مي تونيد كمكم كنيد؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 13 11,008 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 17 11,657 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
      راهنمای تهیه و ارائه نقشه های معماری اجرایی (فاز 2) MHAKBARI 0 1,457 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      درخواست رایگان درخواست جزوه Sh@bn@m 0 1,832 ۱۳۹۴-۳-۲۸، ۱۰:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: Sh@bn@m
      دانلود سالنامه آماری بجنورد برای سال 92 dementor 0 2,067 ۱۳۹۴-۱-۹، ۰۷:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: dementor
      افزایش جمعیت؛ فرصت یا تهدید/ چرا غرب برای ایران کاهش جمعیت را توصیه می کند؟ unit 1 0 1,224 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۸:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: unit 1
      راه های تأمین درآمد پایدار برای شهرداری ها Brightness 0 1,528 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۱۱:۳۳ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      گزیده نتایج سرشماری 90-مناسب برای کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,755 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۸ عصر
      کمک فوری....پروژه درس طراحی شبکه حمل و نقل Sh@bn@m 7 4,854 ۱۳۹۳-۱۰-۲۸، ۰۵:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: Sh@bn@m
      دانلود جزوه دست نويس GIS براي اولين بار در ايران شهرساز قسمت 4 mahdiyeh 1 3,412 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۱:۴۹ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان