امتیاز موضوع:
  • 70 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحان و موضوعات اصلی کنکور ارشد 91
بچه های عزیز، استرس چرا؟ ببینید کنکور یک امر کاملاً نسبیه. سخت باشه واسه همه سخته، آسون باشه واسه همه آسونه...
پیشنهادی که من بهتون می‏کنم اینه که رو ریاضی و زبان سرمایه گذاری کنید، چون اصولاً به های شهرسازی تو این 2 مورد ضعیفاً اینا رو قوی بزنید، رتبتون عالی میشه.
اینقدر ناراحت نباشید، این استرس ها طبیعیه.
می دونید سر کنکور چیزهایی به ذهنتون میاد که ممکنه هیچ وقت نخونده باشین، اما یک جا شنیدین. کنکور برای ذهن یه معجزه ایجاد می‏کنه.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، ایلیا ، abcdefghijklm ، kasrak ، 0RKIDEH
ممنون که روحیه دادید!!!:s
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، parasto_gh
:@:@خواهشا اسپم نفرستید :@:@
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
میگم مهندس شما خودتون رو طرف حساب او تاپیک ... فرض نکنید
اینطوری که همش شد خشونت :-/

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH
ضریب ریاضیات همیشه توی کنکور معجزه میکنه پس اگر روی ریاضیات کار کتیم تاثیر زیادی داره . زبان هم همینطور تاثیر گذاره .
تو ماه و روز های آخر باید روی این مباحث کار کرد و خلاصه های بقیه درسا رو خوند و تست زد .
طراح سوال ( بنده خدا ) رو چی کار دارید ؟!! :D....اگر روی درسا تمرکز نداشته باشیم که ساده ترین سوال هم اشتباه جواب میدیم!!!:huh:
در ضمن دوستان باهم مهربان باشــــــــــــــــــــــید!!:D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ایلیا ، haydariyan ، mehdime007 ، 0RKIDEH
در راستای سخنان مهندس محبوبه(جمله ادبی شد!!!!) باید بگم که درسته طراح سوال هم مهمه ولی اگه فرد بر مباحث تسلط داشته باشه که دیگه طراح مهم نیست. در ضمن دوستان کسی در مورد کاهش ضریب اسکیس از 4 به 3 چیزی شنیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۰۳:۰۵ عصر)Mahbobe-G نوشته است: ضریب ریاضیات همیشه توی کنکور معجزه میکنه پس اگر روی ریاضیات کار کتیم تاثیر زیادی داره . زبان هم همینطور تاثیر گذاره .
تو ماه و روز های آخر باید روی این مباحث کار کرد و خلاصه های بقیه درسا رو خوند و تست زد .
طراح سوال ( بنده خدا ) رو چی کار دارید ؟!! :D....اگر روی درسا تمرکز نداشته باشیم که ساده ترین سوال هم اشتباه جواب میدیم!!!:huh:
در ضمن دوستان باهم مهربان باشــــــــــــــــــــــید!!:D

چه عجب! پیداتون شد :shy:
درسته اما برای کسی که تسلط نداشته باشه خیلی مهمخ!:-/
ممنون از راهنماییتون برای ماه آخر، مفید بود
درضمن چشم، با هم مهربان هستیم :heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۱۶، ۰۳:۱۶ عصر)كسري نوشته است: در راستای سخنان مهندس محبوبه(جمله ادبی شد!!!!) باید بگم که درسته طراح سوال هم مهمه ولی اگه فرد بر مباحث تسلط داشته باشه که دیگه طراح مهم نیست. در ضمن دوستان کسی در مورد کاهش ضریب اسکیس از 4 به 3 چیزی شنیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من الان دفترچه ارشد سال 91 رو که دیدم ضریب اسکیس واسه طراحی شهری 4 بود.

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
درسته
اگه قرار بود ضریب اسکیس تفاوت بکنه تو دفترچه اعلام میشد

پاسخ
به نظر من هم طراح سوال زیاد جای بحث نداره.
به جای اینکه با تفکرات زاید انرژی خودتون رو تلف کنید مثل تراکتور فقط بخونید بخونید بخونید و بخونید هر چی که منبع مهم هست و کتابای جدید استادان مطرح رو .
یادتون باشه کنکور به هوش ربطی نداره به میزان مطالعه و البته زرنگ خوندن ربط داره اینکه منابع اصلی و مهم رو بخوری.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH ، .Utopia ، shahryar

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,373 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,081 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,665 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,741 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,198 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: