امتیاز موضوع:
  • 70 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحان و موضوعات اصلی کنکور ارشد 91
(۱۳۹۰-۹-۳، ۰۲:۲۵ عصر)maj5 نوشته است:
(۱۳۹۰-۹-۳، ۰۲:۰۴ صبح)rnsh98 نوشته است:
age gharare az ketabaye dr pakzad nayad ke konkooro bayad bezaram kenar akhe hame ketabasho khoondam harsal koli soal az ketabash miad.motmaenid nemiad:huh:

نگفتم نمیاد.گفتم طراح نیست.
یعنی پاکزاد امسال طراحی نیست؟
پس کیه؟؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
ye soal daram?migan az ketabaye dr tavasoli soal nemiad akhe az iran rafte o bejash ketabaye dr behzadfaro dr pakzad moheme.shoma ham shenidin vase manam soale ke taraha kian???q?:huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
سلام مهندسا خسته نباشيد به نظرمن اينطور نيست كه هركتاب تازه اي كه چاپ بشه ازش سوال بياد تازه اگرم بياد شايد از 100درصد 30درصد از كل سوالات به اين قسمت كتاباي تازه منتشر شده اختصاص داده بشه بقيه 70درصد همين كتاباي اصلي كه توسايتا نوشته شده تازه اين فقط نظر من نيست از يكي از استادا سوال كردم كه خودشم طراح سوال نبايد باشايعه و حرفاي نااميد كننده روحيه ي خودمون روضعيف كنيم به خدااميد داشته باشيد و فقط به موفقيت فكركنيد.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۹-۳، ۰۶:۰۶ عصر)afagh haydariyan نوشته است: سلام مهندسا خسته نباشيد به نظرمن اينطور نيست كه هركتاب تازه اي كه چاپ بشه ازش سوال بياد تازه اگرم بياد شايد از 100درصد 30درصد از كل سوالات به اين قسمت كتاباي تازه منتشر شده اختصاص داده بشه بقيه 70درصد همين كتاباي اصلي كه توسايتا نوشته شده تازه اين فقط نظر من نيست از يكي از استادا سوال كردم كه خودشم طراح سوال نبايد باشايعه و حرفاي نااميد كننده روحيه ي خودمون روضعيف كنيم به خدااميد داشته باشيد و فقط به موفقيت فكركنيد.
حرف شما کاملا منطقیه
اگه اینطوری فکر کنیم خیلی با خیال راحت تر میتونیم درس بخونیم

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
سلام دوستان
به نظر من هر كتاب تازه اي ازش سوال نمياد ولي بستگي داره اون كتاب از كي باشه.از كتاباي دكتر پاكزاد نميشه همينجوري گذشت.
البته اين چيزها نبايد باعث نگراني و استرسمون بشه.ما تلاش خودمون رو ميكنيم و توكل ميكنيم به خدا.هر چي صلاحمون باشه همون ميشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، Sadeghpour
(۱۳۹۰-۹-۳، ۱۱:۴۴ عصر)asma نوشته است: سلام دوستان
به نظر من هر كتاب تازه اي ازش سوال نمياد ولي بستگي داره اون كتاب از كي باشه.از كتاباي دكتر پاكزاد نميشه همينجوري گذشت.
البته اين چيزها نبايد باعث نگراني و استرسمون بشه.ما تلاش خودمون رو ميكنيم و توكل ميكنيم به خدا.هر چي صلاحمون باشه همون ميشه
جدیدا دارم به این نتیجه میرسم که با این دیدگاه زندگی چقدر شیرین تره! :s

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
امیدوارم که نپیچوننمون:dodgy:
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
من که خیلی استرس دارم
فکر می کنم امسال دوباره یه جوری میدن تا سر کنکور هنگ کنیم
به دلم افتاده مدل سازی رو خیلی سخت بدن

پاسخ
مهندس MAJ5 عزیز منم می دونم پاکزاد 2 ساله طراح نیست.اینم می دونم که طراح اصلی بهزاد فره ولی قرار نیست دیگه چون پاکزاد طراح نیست ازش سوال ندن. همین امسال 7 تا از مبانی نظریش اومده بود اخه این همه کتاب داره معلومه که ازش سوال میدن . اگه کنکور هارو بررسی کنید به حرفم می رسید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا ، mehdime007
    (۱۳۹۰-۱۰-۱۴، ۰۲:۳۵ صبح)محمدرامین نوشته است: مهندس MAJ5 عزیز منم می دونم پاکزاد 2 ساله طراح نیست.اینم می دونم که طراح اصلی بهزاد فره ولی قرار نیست دیگه چون پاکزاد طراح نیست ازش سوال ندن. همین امسال 7 تا از مبانی نظریش اومده بود اخه این همه کتاب داره معلومه که ازش سوال میدن . اگه کنکور هارو بررسی کنید به حرفم می رسید

نگفتم نمیاد.گفتم طراح نیست.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,374 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,081 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,665 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,741 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,198 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 764 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: