امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقررات ملی ساختمان-مبحث اول تعاریف
به دلیل اهمیت این کتاب سعی میکنم مباحثش رو براتون بزارم.مقررات ملی ساختمان-مبحث اول تعاریف

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   mabhas-1.pdf (اندازه: 1.49 MB / تعداد دفعات دریافت: 79)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ehsan_de ، Elham.A ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود ضوابط و مقررات شهرداری و آخرین ضوابط مصوب معماری ( پله ، آسانسور ، نورگیر ) atelieahjam 1 12,211 ۱۳۹۴-۸-۳۰، ۱۲:۳۷ صبح
آخرین ارسال: nzshirkhani
  دانلود پاورپوینت بارهای وارد بر ساختمان - از مبحث ششم مقررات ملی ساختمان atelieahjam 0 6,494 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۵:۰۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث دهم (طرح و اجرای ساختمانهای فولادی) Ra na 1 21,139 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۱:۱۹ صبح
آخرین ارسال: 9010423
  فایل pdf مقررات ملی ساختمان مبحث نهم (طرح و اجرای ساختمان های بتن آرمه ) Ra na 0 3,834 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۰۸:۵۸ صبح
آخرین ارسال: Ra na
  فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث هشتم(اجرای ساختمان با مصالح بنایی) Ra na 0 14,848 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۰۸:۴۹ صبح
  فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث هفتم(پی و پی سازی) Ra na 0 3,301 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۰۸:۴۷ صبح
  فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث ششم(بارهای وارده بر ساختمان) Ra na 0 3,573 ۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۱۰:۰۲ صبح
  فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث پنجم(مصالح ساختمانی) Ra na 0 3,268 ۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۰۹:۵۸ صبح
  فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث چهارم(الزامات عمومی ساختمان) Ra na 0 13,359 ۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۰۹:۵۶ صبح
  فایل PDF مقررات ملی ساختمان - مبحث سوم (حفاظت ساختمانها در برابر حریق) Ra na 0 2,360 ۱۳۹۱-۱۰-۲۸، ۰۹:۵۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان