امتیاز موضوع:
  • 73 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار اولین تصاویر میتینگ گروهی اعضا ::سه شنبه 24 آبان و مکان باغ ارم شیراز ساعت 14
من و 2 تا دوستم هستیم.:D

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    تعدادی تماس گرفتند و فردا ساعت 14 جلو درب ورودی باغ ارم منتظرتان هستیم.

تلفن هماهنگی : 09171388783
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    منتظر گزارش با عکس های به یاد ماندنی از باغ ارم شیراز باشید

هدایایی به قید قرعه به اعضا اهدا خواهد شد و یکماه عضویت ویژه (vip) به اعضایی که حضور یابند.

منتظر دوستان در ساعت 14 جلو درب ورودی باغ ارم هستیم

پاسخ
    من هم با یکی از دوستانم حتما میایم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من هم حتما شرکت میکنم و مطمئنا خوب و عالی خواهد بود.
      آخرین ارسال های من :

[تصویر:  1407685415.gif]
      نظر شما برای ما ارزشمند است
      بروزترین سایت معماری
      [تصویر:  1407685415.gif]

پاسخ
      منم خیلی دوست داشتم می تونستم بیام و توی اولین میتینگ گروهی شرکت داشتم...
      واقعا حیف که اونجا نیستم و نمی تونم بیام:(
      آخرین ارسال های من :

براي آنکه به طریق خود ایمان داشته باشیم، لازم نیست ثابت کنيم که طریق دیگران نادرست است...
      کسی که چنین می پندارد، به گام های خود نیز ایمان ندارد...
      پاسخ
      دوستان جاتون واقعا خالی بود درسته انتظار داشتیم تعداد بیشتری حضور یابند ولی خیلی خوب بود و هدایا هم به همه اهدا شد و همچنین یک ماه عضویت ویژه سایت

تعداد خانمها بیشتر بود و بدلیل اینکه نمیتونیم عکس های خانمها را بزاریم بزودی تصویر آقایان را میزاریم به همراه گزارش

سپاس

پاسخ
       سپاس شده توسط 0RKIDEH ، ایلیا ، sharmin ، mahzad
      به قولمان وفا کردیم و 2 تا از تصاویر را گذاشتیم فقط فعلا به دلایلی نمیتونیم عکس خانمها را بزاریم و خوب تعداد خانمها بیشتر بود.

بعدا گزارش کامل را میزارم.

اینم 2 تصویر با کیفیت خوب:

.png   میتینگ گروهی ایران شهرساز.png (اندازه: 842.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 84)
      .png   میتینگ گروهی ایران شهرساز2.png (اندازه: 954.89 KB / تعداد دفعات دریافت: 78)

پاسخ
       سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، elham90 ، ایلیا ، mahzad ، 0RKIDEH
      (۱۳۹۰-۸-۲۴، ۱۰:۲۹ عصر)AliReza نوشته است: به قولمان وفا کردیم و 2 تا از تصاویر را گذاشتیم فقط فعلا به دلایلی نمیتونیم عکس خانمها را بزاریم و خوب تعداد خانمها بیشتر بود.

می گم خوشا به حالتون
      با این لباس هایی که شما پوشیدین معلومه اون طرفا هوا بهاریه
      اما اینطرفا ....
      آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۸-۲۵، ۱۰:۰۱ صبح)ilia87 نوشته است:
      (۱۳۹۰-۸-۲۴، ۱۰:۲۹ عصر)AliReza نوشته است: به قولمان وفا کردیم و 2 تا از تصاویر را گذاشتیم فقط فعلا به دلایلی نمیتونیم عکس خانمها را بزاریم و خوب تعداد خانمها بیشتر بود.

می گم خوشا به حالتون
      با این لباس هایی که شما پوشیدین معلومه اون طرفا هوا بهاریه
      اما اینطرفا ....

آره خیلی عالی بود البته یه کم بعضی وقتها سرد میشد.

واقعا جای دوستان خالی بود کاش تهران بودم و در تهران برگزار میشد از دست این شیرازیها ناراحتم

من که سنگ تموم گذاشته بودم و برای همه هدیه و پذیرایی و یکماه عضویت ویژه ولی....

واقعا خیلی حالم گرفته شد....

پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,889 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 981 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        اطلاعیه محدودیت تعداد دانلود در 24 ساعت برای گروههای کاربری ایران شهرساز alireza 16 4,619 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۲:۴۵ عصر
        اطلاعیه تغییر در مدیریت ارشد ایران شهرساز-24 آبان 93 alireza 3 2,038 ۱۳۹۳-۸-۲۴، ۱۰:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: haydariyan
        اطلاعیه حل مشکل آپلود فایل در سایت-18 آبان 93 alireza 0 1,252 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۴ عصر
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,456 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
        اطلاعیه انتشار فایلهای vip در شبکه های اجتماعی و تذکر ایران شهرساز alireza 2 1,952 ۱۳۹۳-۸-۱۲، ۱۱:۳۶ عصر
        انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,021 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: urbanDesign.h
        عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 4,003 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 20 8,410 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: maryam.s

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان