امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمایی فوری از اعضای سایت در زمینه منابع آمار وریاضی
باسلام میخواستم از اعضای محترم سایت وکسانی که سوالات آمار و ریاضی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری ومنطقه ای امسال رو با درصد بالایی جواب دادن خواهش کنم که با توجه به متفاوت بودن سوالات آمار و ریاضی امسال در صورتی که از منابع جدید در این زمینه اطلاع دارن من را راهنمایی کنند.مطمئنا این سوال خیلی از داوطلبهای امسال خواهدبود باتشکر از مدیریت محترم سایت
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط finger.plan
سلام
فکر کنم برای اینکه بهتر و سریعتر جواب بگیرید بهتر باشه سوالتون رو در این قسمت مطرح کنید:
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...40#pid7440

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
دوست عزیز من منتظر چاپ کتاب امار و فنون برنامه ریزی(ابراهیم خانی) کیمیا فکر هستم که احتمالا تا اواخر منتشر میشه
در کنار این منبع برای امار کتاب امار پارسه(طورانی) رو میخوام بخونم و برای ریاضی فقط ماتریس و دستگاه معادلات رو توی برنامه ام گذاشتم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
سلام مهندس ممنون از راهنماییتون،شما چطوری ازانتشار این کتاب با خبر شدید؟راستی یکی از دوستان آمارعادل آذر رو توصیه کرد.

پاسخ
من کتاب عادل آذر رو ندیدم ولی قبلا شنیده بودم ولی کتاب امار پارسه رو سال پیش خوندم خیلی عالی بود ولی 2فصل اخر رو با این فرضیه که سال های قبل ازش سوال خیلی کم میومد حذف کردم مطالب جی ای اس و مدل هم نخوندم و متاسفانه از همون 2فصل 7تا سوال اومد. فقط با 4فصل اول امار این کتاب 48% ریاضی رو زدم.
کتاب کیمیافکر رو هم توی سایتش زده که در دست چاپه و احتمالا تا اواخر مهر بیرون میاد.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Wink پذیرش دانشگاه تهران 2 در مقطع ارشد ساناز رحیمی 18 10,313 ۱۳۹۱-۱-۱۳، ۱۲:۳۹ عصر
آخرین ارسال: kasrak
  گزارش نهمين كارگاه نقد طرح جامع تهران فرآيند ارزيابي و تصويب طرح در شوراي عالي-پایان somita 0 2,992 ۱۳۹۰-۳-۱۷، ۱۰:۳۰ صبح
آخرین ارسال: somita
  قسمت اول از مجموعه مطالب نقد طرح جامع تهران: مقدمه((ادامه دارد)) somita 0 1,443 ۱۳۹۰-۳-۶، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: somita

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان