امتیاز موضوع:
  • 67 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید
نظر خود را در مورد بهتر بودن بگید با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
(۱۳۹۰-۷-۱، ۰۷:۲۴ عصر)s1s2s3 نوشته است: نظر خود را در مورد بهتر بودن بگید با تشکر

نظر من فقط عشق است طراحی شهری....;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط somita ، godonly.
منظورتون از بهتر بودن چیه؟
طراحی شهری و برنامه ریزی هر کدوم در حیطه ای می پردازند شما ببین ب کدوم مقوله بیشتر علاقه داری اینجور کلی سوال کنین هر کس علاقه ی خودشو عنوان میکنه و شما بیشتر سردرگم میشی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
ba salam
khob mohandesaye aziz manam ba mohandes elham jon movafegam chon barnameriziye shahri ba tarahie shahri doroye seke hastan ke hamo kamel mikonanad yekish ke bahsesh teori has va unyeki amali darvage ba barnameriziye shahrie ke tarahie shahri khodesho nemayan mikone.
tanx
آخرین ارسال های من :

خودت باش،بقيه نقش ها همه گرفته شده اند.
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
منظورم اینه بازار کار کدوم یک بهتره در اینده

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۶:۳۸ عصر)s1s2s3 نوشته است: منظورم اینه بازار کار کدوم یک بهتره در اینده
شما فقط به یه چی فکر کنید
فرض کن ازدواج کردی، قرض داری ، مشکلات روزمره داری، ... و هزار تا مشکل دیگه
حالا با این همه مشکلات فکر نمی کنید که اگه اون رشته ای که آدم توش کار می کنه مورد علاقش باشه خیلی کمکش می کنه؟
و اگر هم نباشه کمک که نمیکنه هیچ، میشه سوهان روحش!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
با سپاس فراوان از ایلیا جون بچه ها شما هم بیاید نظر بدید

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
وقتی یه هدفی واسه خودمون در نظر داریم باید برای رسیدن به اون تلاش کنیم اگه تلاش نکنیم
به نظر من باید از اون هدف صرف نظر کرد
حرف اول وآخر من [align=CENTER]فقط وفقط : تلاش

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، shahryar ، haydariyan
برنامه ریزی شهری جامع تر است و به نوعی طراحی شهری هم در حیطه کاریش می باشد.
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، haydariyan
منم خیلی سردر گم بودم واسه همین کلی تحقیق کردم.حیطه کاری طراحی و برنامه ریزی متفاوته باید اینو بدونی که برنامه ریزی جامع تره و تو کشور ما فعالیتش بیشتره اما خب طراحی شهری که داره راه خودشو باز میکنه و طرح جامع 3بعدی هم اضافه شده کارش رونق گرفته بیشتر از قبل.باید ببینی کدومو بیشتر دوست داری چون به نظر من مهم اینه که هر جا هستی بخوای موفق ترین باشی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، elham90

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,208 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,502 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,691 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,537 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,552 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 955 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان