امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 3.12
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود 2 پلان معماری با تمام جزییات{مساحت زمین 190 متر و مساحت های دیگر}
دانلود 2 پلان معماری با تمام جزییات{مساحت زمین 190 متر و مساحت های دیگر}

کپی این فایل با درج مستقیم لینک دانلود در سایتهای دیگر و به اسم سایت ایران شهرساز بلامانع است.

فایل‌(های) پیوست شده
.dwg   9.dwg (اندازه: 229.56 KB / تعداد دفعات دریافت: 717)
.dwg   8.dwg (اندازه: 507.03 KB / تعداد دفعات دریافت: 640)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FA.ARDAKANI ، artman ، century21 ، ALI XxX ، sharmin ، dely_sh ، archiman ، amir tafi
سلام شما طراح ساختمانهای چند واحدی هستید ؟:shy:
آخرین ارسال های من :

زندگی بافتن یک قالی است نه همان نقش و نگاری که دلت میخواهد نقشه را اوست که تعیین کرده تو در این بین فقط می بافی نقشه را خوب ببین نکند آخر کار قالی زندگیت را نخرند
پاسخ
:D:shy::shy::shy::shy::shy:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام تشکر میکنم بابت فایل های اتوکد

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام
      خبیلی ب هدردم خورد
      آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود نقشه معماری فاز یک زیر بنا 160متر ali najafi 3 5,233 ۱۳۹۶-۱-۲۸، ۰۷:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: hedie73
          دانلود نقشه هاي معماري(زمين 200 متري) Royal Falcon 5 49,967 ۱۳۹۴-۱۱-۶، ۰۴:۵۹ عصر
        آخرین ارسال: gsn75
          دانلود فایل کامل مبلمان های اتوکد ahmad reza zare 31 113,771 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۳:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: نیلوفره
          دانلود نقشه معماری (زیر بنا 135 متر مربع) arsalan_kamali_110 2 9,650 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۱:۳۲ صبح
        آخرین ارسال: milad_karbaschi
          دانلود نقشه هاي معماري(زمين 140 متري) HOMARNA 2 5,728 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۱۰:۳۹ صبح
        آخرین ارسال: atelieahjam
          دانلود نقشه هاي معماري(زمين 150 متري) HOMARNA 2 18,230 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۱۰:۲۸ صبح
          دانلود نقشه معماری زیر بنا 200 متر مربع اجرا شده ahmad reza zare 3 10,453 ۱۳۹۴-۲-۶، ۰۸:۴۲ عصر
        آخرین ارسال: ahmad reza zare
          دانلود نقشه های معماری(زیربنا 120 متر مربع) alireza 11 57,551 ۱۳۹۴-۱-۱۵، ۰۱:۰۷ عصر
        آخرین ارسال: samaneh2000
          درخواست پلان 4 طبقه در زمینی به مساحت 325 samisoft 3 2,774 ۱۳۹۳-۹-۱۳، ۰۹:۴۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          دانلود پلان طبقات نقشه معماری با فرمت jpg اجرایی با ضابطه m3 alireza 1 6,608 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۲:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان