امتیاز موضوع:
  • 100 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انجام پروژه معماری و شهرسازی برای رفاه شما
man file gis tehran ro az in sit downolad kardam hala mikham ono tabdil be autocad konam ba tarige raveshi ke toir sit hast
amma eror mide, kasi mitone komakam kone. mamnoon mishaminam like file gis tehran

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5954
آخرین ارسال های من :

برگ سبزی است تحفه درویش...
پاسخ
(۱۳۹۱-۱۱-۹، ۰۵:۵۸ صبح)b_negahdar نوشته است: man file gis tehran ro az in sit downolad kardam hala mikham ono tabdil be autocad konam ba tarige raveshi ke toir sit hast
amma eror mide, kasi mitone komakam kone. mamnoon mishaminam like file gis tehran

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5954
سلام بهتره برای جواب گرفتن بهتر در لینک زیر درخواست دهید.

http://www.iranshahrsaz.com/newthread.php?fid=1028
آخرین ارسال های من :

پاسخ
mamnooon az komaketoon
mohandes jan

پاسخ
سلام دوستان
پایان نامه یا مطالعات کامل در مورد موزه جواهرات یا سکه میخام برای طرح نهاییم . کسی هست کمکم کنه ؟؟
خعلی فوری لازم دارم .
ممنون از همکاریتون .
آخرین ارسال های من :

معبودا :
    مرا به بزرگی چیزهایی که داده ای آگاه و راضی کن تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را بهم نریزد .
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۲۷، ۱۲:۵۵ عصر)mohsen13 نوشته است: سلام دوستان
    پایان نامه یا مطالعات کامل در مورد موزه جواهرات یا سکه میخام برای طرح نهاییم . کسی هست کمکم کنه ؟؟
    خعلی فوری لازم دارم .
    ممنون از همکاریتون .
    میشه یکم بیشتر توضیح بدی؟ مطالعات سکه مربوط به شهرسازی میشه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    در مورد پروژه ی معماری مقطع کارشناسی طرح نهایی معماری هست .
    مطالعات در خصوص موزه جواهرات یا موزه سکه باشه .

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۵:۵۱ صبح)somita نوشته است: سلام مهندس منم مخالفم اما بچه ها ميتونن كمك بگيرن مثلا موضوع پروژه هاشو بگن وبگن تو كدوم قسمتش مشكل دارن تا بچه ها كمك كنن نه اينكه كل كارو در اختيار بذارن salahe mamlekate khesh ra bozorgan danand
    به عقیده بنده این اصلا کار بدی نبود برای اینکه خود شخص من هم درسته که کارهامو معمولا خودم انجام میدم اما بالاخره واقعا یه سری از بچه ها هستن که نیاز به کمک دارن و باید از دستشون گرفت چرا که اینو حتی خود استادای منم که گفتن با گوش خودم شنیدم هرکی از یه جایی آغاز میکنه حتی اونی که به طراحی و معماری مسلط نیست ولی علاقمنده و میخواد یاد بگیره شاید از همین جا شروع کنه و روزی بهترین معمار بشه نمیشه که ناامیدشان کرد و گفت نباید برن سراغ معماری و از طرفی هم امکان داره که یه سری اصلا مسلط هم باشن ولی با وجود امتحانات و مسائل دیگه شاید وقت نمیکنن و وقت کم میارن شاید هم بچه داری و کارهای دیگه خونه برای یه سری از بانوان وقت نذاره ولی با اینهمه نمیشه که گفت دنبال کار مورد علاقه ات نرو همکارا من غذر میخوام اگه بی ادبی شده باشه ولی واقعا بیاین یه کم هم همدیگه رو درک کنیم اینقدر هم خودخواه و متکبر نباشیم
    از همه تون بخاطر نظرات مفیدتون متشکرم
    آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ
    باسلام خدمت تمامی کاربران سایت..یه نقشه به ابعاد11در11 احتیاج دارم اگه میشه ایمیل کنید به این ایمیلh.d253h.d253@gmail.com
    با تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      من به چند نمونه "تکنیک تحلیلی جدید"(سال 2000 به بعد)که در طراحی شهری الان در دنیا داره روش کار میشه احتیاج ضروری دارم..

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          درخواست کمک برای موضوع پایان نامه قاصدک 5 4,526 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۷ عصر
        آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
          درخواااست کمک برای پروپوزال urban designer 2 1,722 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۱:۰۷ صبح
        آخرین ارسال: U.D.SG
          استخدامی های شهرسازی shahrsazia 3 2,011 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۲:۴۳ عصر
        آخرین ارسال: romisa
          شرکت خدمات شهرسازی farnoosh joon 11 3,805 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۰:۱۹ صبح
        آخرین ارسال: صبااا
          پروانه شهرسازی farnoosh joon 4 3,040 ۱۳۹۳-۶-۳، ۱۰:۱۹ صبح
        آخرین ارسال: صبااا
          درخواست پروژه مکانیابی شهرک مسکونی+هزینه سوره حسینی 2 1,962 ۱۳۹۳-۵-۱۴، ۰۵:۰۹ عصر
        آخرین ارسال: سوره حسینی
          خلاصه کتاب فضا زمان معماری، پروفسور زیگفرید گیدیون hossein2664 1 2,217 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۰۹:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: Brightness
          درخواست چارت دروس مهندسی شهرسازی به صورت ترمیک hamed_moztarzadeh 0 1,643 ۱۳۹۳-۳-۲۹، ۰۹:۱۷ صبح
        آخرین ارسال: hamed_moztarzadeh
          به نظر شمابهترین ایده برای طرح ورودی یک شهر چیست s1s2s3 2 1,833 ۱۳۹۳-۱-۲۵، ۰۲:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: Urbanist
          پروژه cds javad jamshidi 12 5,579 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۵۹ صبح
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان