امتیاز موضوع:
  • 103 رأی - میانگین امتیازات: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برای قبولی در کنکور ارشد سراسری وآزاد
سلام خسته نباشید
من دانشجوی ترم 6 معماری وشهرسازی هستم.تصمیم دارم بخونم برا ارشد.از چه ترمی شروع کنم؟چه منابعی رو برا شروع استفاده کنم؟ کدوم گرایش ارشد بازار کارش بهتره؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوست عزیز شما ب علاقت نگاه کن و ببین ک تو چ زمینه ای قوی تر هستی اگه ب مباحث طراحی و اسکیس اینا علاقه داریو وتوانایی تو میبینی در اسکیس طراحی شهری اگه ب مباحث برنامه ریزیو اعدا و ارقام و آمار علاقه داری برنامه ریزی شهری...ب طور دقیق هم نمیشه گفت بازار کار کدوم بهتره
    شما هر چ زودتر شروع کنی میتونی منابع بیشتری رو مطالعه کنیو بعدم مرور کنی ک باعث میشه کلی جلو بیوفتی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    باسلام و خسته نباشید
    من دانشجوی ترم 5 معماری هستم و میخوام از الان بخونم ولی نمی دونم چطوری بخونم و از کجا شروع کنم اسکیس هم در حد صفر هستش چطور تقویتش کنم
    منابع 100 در100 طراحی شهری هم بگین ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۱۷، ۱۲:۵۳ عصر)parastoo69 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من دانشجوی ترم 6 معماری وشهرسازی هستم.تصمیم دارم بخونم برا ارشد.از چه ترمی شروع کنم؟چه منابعی رو برا شروع استفاده کنم؟ کدوم گرایش ارشد بازار کارش بهتره؟
    سلام سلامت باشید
    به قول معروف تو اگه کارتو خوب بلد باشی رو هوا می برنت!
    منظور اینه که کلا گرایش های شهرسازی از بازار کاری مناسبی نسبت به بسیاری از رشته های دانشگاهی دیگر برخورداره مخصوصا در شهرهای به غیر از تهران!
    شما فرض کنید می خواید تو رشته ای 20 یا 30 یا حتی بیشتر کار کنید پس عاقلانه ترین تصمیم اینه که ببینید تو کدوم رشته علاقه و استعداد بیشتری دارید چون در اونصورت با اشتیاق به کار مشغول میشید
    بغد از این اتفاق می بینید کار خودش دنبال شما می گرده!!!:D
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    سلام میخواستم بدونم برای کنکور ارشد طراحی شهری و معماری صرفا خوندن جزوه ی خانه ی شهرسازان (برای طراحی شهری) و جزوه های پارسه یا ماهان و.. برای معماری کافیه؟من از خیلیا شنیدم که کنکور ازاد همینا کافیه ایا درسته؟
    کسی میدونه مدیریت پروژه دانشگاه ازاد چند نفر میخواد و قبول شدن توش راحته یا نه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۲۵، ۱۰:۰۷ صبح)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۶-۲۵، ۱۰:۰۰ صبح)asma نوشته است: سلام دوستان.باتشكر از راهنماييهاتون.
    ما ليسانس معماري دارم .امسال ميخوام طراحي شهري امتحان بدم و تا به امروز هم هنوز هيچ كتابي رو نخوندم.ميخواستم راهنماييم كنين با توجه به وقت باقيمانده چه كتابهايي و چه جوري بخونم كه به اميد خدا حتما جواب بگيرم.آيا بايد تمام وقت بخونم؟نظرتون در مورد جزوات و كتبهاي خانه شهرسازان چيه؟

سلام
    لینک زیر توسط مهندس @ouror@ که رتبه 130 در آزمون 90 آورده و در همان تاپیک رتبه 1 کنکور 90 و دانشجوی دانشگاه تهران شما را رهنمایی میکنند.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3888
    اگر نتیجه نگرفتید تا تاپیک دیگه ای را که توسط رتبه 18 و 92 کنکور 90 طراحی شهری ایجاد شده و معرفی کتابها هست معرفی کنم.
    با سپاس
    دوستان عزیز طراحی شهری که دارن برای کنکور آماده می شن سعی کنن سوالاتشون رو در تایپیکی که مهندس دهقان اعلام کردن مطرح کنند تا سریع تر به جوابشون برسن

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
    میخاستم ببینم توی وقت کمی که تا کنکورارشد معماری باقی مونده اولویت بندی کتابا تو هر درس چطوری باشه؟؟مخصوصا درک معماری...مرسی

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۰-۹-۳، ۱۲:۳۴ عصر)soheil368 نوشته است: سلام میخواستم بدونم برای کنکور ارشد طراحی شهری و معماری صرفا خوندن جزوه ی خانه ی شهرسازان (برای طراحی شهری) و جزوه های پارسه یا ماهان و.. برای معماری کافیه؟من از خیلیا شنیدم که کنکور ازاد همینا کافیه ایا درسته؟
      نبود کسی که راهنمایی کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:huh::exclamation:

پاسخ
       سپاس شده توسط ایلیا
      (۱۳۹۰-۹-۱۲، ۰۸:۲۷ عصر)soheil368 نوشته است:
      (۱۳۹۰-۹-۳، ۱۲:۳۴ عصر)soheil368 نوشته است: سلام میخواستم بدونم برای کنکور ارشد طراحی شهری و معماری صرفا خوندن جزوه ی خانه ی شهرسازان (برای طراحی شهری) و جزوه های پارسه یا ماهان و.. برای معماری کافیه؟من از خیلیا شنیدم که کنکور ازاد همینا کافیه ایا درسته؟
      نبود کسی که راهنمایی کنه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11:huh::exclamation:
      چراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا!!!
      هست زیادم هست اما الانا تو محرم یه ریزه همه چی قاطی پاتی شده ببخشید دیگه
      بازهم میگیم اگه می خواید به جواب سوالاتون سریع تر و راحت تر برسید در انجمن مربوطه مطرح کنید تا خودتون راحت تر باشید
      در باره دانشگاه آزاد اطلاع ندارم اما اگه راجع به منابع می پرسید که خب جوابش روشنه، نه!
      نمی دونم تاحالا شنیدید که میگن ای رشته ها پدر مادر ندارن؟! یعنی اصلا معلوم نیست از چی سوال می دن
      هر سال هم تم سوالات عوض میشه
      تازه کسایی هم که کتب مرجع رو می خونن هیچ تضمینی نمیبینن که از منابع خونده شده توسط اونها سوال طرح بشه چه برسه به خلاصه مباحث!!
      خلاصه یعنی خلاصه دیگه، یعنی اول کتاب بعد خلاصه
      فکر نمی کنم دیگه صحبتی بمونه :D

پاسخ
       سپاس شده توسط soheilarch
      سلام به همگی
      من از حد استرسه شما واسه کنکور خبر ندارم و فقط میتونم مدل درس خوندن خودمو بگم.
      من لیسانسه معماریم و به خودم فشار نمیارم که ای وای چی بخونم یا وقت کم میارم پس باید خودمو تو خونه حبس کنم.
      فقطم کتابای راهیان ارشد که واسه هر درسی جدا تست داره میخونم.
      البته پارسال فقط سوالای کنکور سالای قبل خوندم و ازاد کیش قبول شدم.البته تنبلی کردم .
      مطمینم امسال قبول میشم اونجایی که دوسدارم.
      :Dموفق باشییییییییییییییییییییییید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 37,070 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,380 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,997 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 19,148 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره زبان mojtaba.db 0 753 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,413 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,298 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,067 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,713 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,698 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان