امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات برنامه ریزی دانشگاه آزاد چطور بود؟
آقای مهندس دست رو نقطه حساسی گذاشتین که انتظار میره من خودم رو هم در این چهار سال از یادبرده ام.ولی چه می شه کرد.
من در خدمتم هر چی بلد باشم البته تعریفی از خود نباشه (کار بلدم ) در شهرسازی اطلاعاتی را در اختیار می ذارم.
آقای مهندس لطفا اگه می شه در مورد" درخواست کارمند "هم یه تاپیک بذارید.
به خدا خیلی ناجوره که فارغ از تحصیلانی مثل من سر کار نباشند.پس این همه سختی و رنجی که دوران دانشجویی کشیدیم (البته منتی نیست وظیفه ای بود که خودم انتخاب کرده و متحمل شدم )کجا به درد خواهد خورد.
من امسال به صورت آزمایشی کنکور ارشد شرکت کردم در گرایش برنامه ریزی شهری :سوالای آزاد ریاضی انصافا سخت بوده و ریتم سوالا با همیشه کاملا متفاوت و البته زبان هم در سطح خوبی بود ولی مبانی هم سخت بود.
ممنون میشم ؛که اگه سوالات برسد این تاپیک هم داغتر می شه و بچه های بیشتری به این موضوع سر می زنند.:)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۳-۲، ۱۰:۴۳ عصر)narina نوشته است: آقای مهندس دست رو نقطه حساسی گذاشتین که انتظار میره من خودم رو هم در این چهار سال از یادبرده ام.ولی چه می شه کرد.
    من در خدمتم هر چی بلد باشم البته تعریفی از خود نباشه (کار بلدم ) در شهرسازی اطلاعاتی را در اختیار می ذارم.
    آقای مهندس لطفا اگه می شه در مورد" درخواست کارمند "هم یه تاپیک بذارید.
    به خدا خیلی ناجوره که فارغ از تحصیلانی مثل من سر کار نباشند.پس این همه سختی و رنجی که دوران دانشجویی کشیدیم (البته منتی نیست وظیفه ای بود که خودم انتخاب کرده و متحمل شدم )کجا به درد خواهد خورد.
    من امسال به صورت آزمایشی کنکور ارشد شرکت کردم در گرایش برنامه ریزی شهری :سوالای آزاد ریاضی انصافا سخت بوده و ریتم سوالا با همیشه کاملا متفاوت و البته زبان هم در سطح خوبی بود ولی مبانی هم سخت بود.
    ممنون میشم ؛که اگه سوالات برسد این تاپیک هم داغتر می شه و بچه های بیشتری به این موضوع سر می زنند.:)

سلام مهندس narina گرامی

ممنونم . تشکر فراوان از شما مهندس

حتما این تاپیک را میزنم.

چرا؟

چرا من که در سال 76 دانشگاه قبول شدم برامون استخدامی زوری اومد که اگه نمی خواید باید برید محضر تعهد بدید و در غیر اینصورت شما استخدام هستید و خرج تحصیل شما را هم میدیم.
    با خرج اونا درس را خوندیم و سر کار هم بودیم کار آزاد هم که بسیاربود ، بدون پروانه اشتغال کار بود چه برسه با پروانه اشتغال مهندسی

در هر حال پروانه اشتغال هم گرفتم و هم کارمند بودم و هم کار آزاد ولی.....

ولی الآن:

از چند سال پیش ظرفیت های دانشگاهها بصورت تصاعدی بالا رفت اونقدر که تخصص ها زیر سوال رفت شاید کسایی که اصلا کار هم لازم ندارند میاند و جای افراد دیگه را که عشق به رشته تحصیلی دارند را میگیرند.

بزار بقیه را برای یه وقت دیگه ادامه بدم ....
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط lofra

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 17,150 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,464 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,052 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,639 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,085 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,907 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,176 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 994 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,922 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان