امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
(۱۳۹۶-۲-۱۹، ۰۹:۳۲ عصر)افسانه72 نوشته است: سلام خسته نباشید.این تخمین رتبه مال سال95 بوده؟؟؟؟
سال 96 رتبه رو تخمین نمیزنید؟عایا؟

سلام بزودی اطلاع رسانی میکنیم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
زبان9,مباحث45,مبانی46,تاریخ72,آمار20.....چند میشم!؟نسبت به پارسال همه درسارو بیشتر زدم جز آمار پارسال با این درصدا 235شدم زبان سفید،مباحث45,مبانی20,تاریخ45,آمار40,ینی امسال بیشتر میشم!؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,068 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,856 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,674 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 968 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,510 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,412 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,125 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 745 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,068 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,118 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان