امتیاز موضوع:
  • 88 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سوالات نظام مهندسی معماری اسفند 1389 طراحی(سری 1C منتظر باشید)
سلام به شما شهرساز گرامی

اینم سوالات اسفند ماه 1389 نظام مهندسی برای ورود به حرفه مهندسی طراحی -سوال جزییات

منتظر باشید همه سوالات سالهای قبل را برای شما آماده نموده ام.

دانلود کنید:

.pdf   memari-tarahi-esfand89-iranshahrsaz.com-1C.pdf (اندازه: 174.19 KB / تعداد دفعات دریافت: 667)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham-a ، انتظار ، naqshe bana ، MouhammadMILAD
سلام .سايت باحالي داري.دمت گرم. دنبال سوالات طراحي نظام مهندسي غير از اونهايي كه تو سايت نظام وجود دارن هستم.و همينطور سوالات دكتراي معماري.اگه امكان داره به emailam بفرست. قربانت afshin1979@yahoo.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سوالا ت در سایتنظام هست اگر جواب طراحی سال های قبل باش خوبه

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        سوالات نظام مهندسی شهرسازی از سال 1384 تا 1396 alireza 0 12,873 ۱۳۹۶-۸-۴، ۱۰:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)/ شهریور 95 Sahab 1 1,547 ۱۳۹۵-۷-۲۹، ۱۲:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: rahim_moradi
        دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی نقشه برداری/شهریور 95 Sahab 0 876 ۱۳۹۵-۷-۱۶، ۰۵:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: Sahab
        دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی معماری(اجرا)/شهریور 95 Sahab 0 953 ۱۳۹۵-۷-۱۶، ۰۵:۱۰ عصر
        دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی معماری(نظارت)/ شهریور95 Sahab 0 1,178 ۱۳۹۵-۷-۱۶، ۰۴:۵۶ عصر
        دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی شهرسازی/شهریور95 Sahab 0 1,414 ۱۳۹۵-۷-۱۶، ۰۴:۴۰ عصر
        دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی شهرسازی / بهمن 94 Sahab 1 1,239 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۱۷ عصر
      آخرین ارسال: Adel Lotfi
        دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی نقشه برداری/ بهمن 94 Sahab 0 765 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۰۸:۲۰ صبح
        دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی عمران (محاسبات)/ بهمن 94 Sahab 0 809 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۰۸:۱۶ صبح
        دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی عمران (نظارت)/ بهمن 94 Sahab 0 1,130 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۰۸:۱۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان