امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95
سلام
چند سالی میشه که دست و پا شکسته در آزمون ارشد معماری شرکت می کنم
مطالعه ام هم خیلی کم بوده و بیشتر متمرکز بوده بر تاریخ معماری
با این حال در سال جاری در کنکور شرکت کردم و برخلاف تصور نه تنها تاریخ معماری خوب نزدم بلکه امثال منفی شد.
در مقابل درس های درک عمومی معماری و زبان رو خیلی بهتر زدم.
حالا یک سوال
من کتاب راهیان ارشد تاریخ معماری رو خوندم ، اما متاسفانه به درد من که کارشناسی برق خوندم نمی خوره ، علتش هم این هست که یک باره حجم زیادی از اطلاعات رو ارائه می ده که به دلیل کنکوری بودن برای من نا آشنا خسته کننده ، سنگین و فراموش شونده است. 
منابع کنکور رو هم خوندم 5-6تا کتاب میشد که زورم میآد برم بخرم. آیا همه این کتاب ها باید خونده بشن یا صرفا یکی دوتاشون رو باید خوند؟
مرجع بهتری رو هم سراغ دارید؟
البته کتاب های ماهان رو هم گرفتم اما متاسفانه اصلا ویرایش نشده بودند و بیشتر تاثیر منفی داشتند.
لطفا راهنمایی بفرمایید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
البته اگر منابع خوبی برای دروس فنی و غیره هم میشناسید بفرمایید.

پاسخ
دوست عزیز اگه کارشناسیت برقه بهتره بری همون تو رشته خودت درس بخونی
این آژمونو که قبول بشی تازه باس اسکیس شرکت کنی که برای شما احتمالا سخته

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,516 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
      من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,615 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
      مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,998 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: Yahgmur
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,521 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مبانی نظری برنامه ریزی شهری 95- روح الله ارشادی رتبه 46 ruhullaershadi 19 5,134 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۷:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: ruhullaershadi
    Exclamation هشدار در مورد پردیس 2 شهید بهشتی godonly. 1 2,276 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۳۶ صبح
      مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی alireza 0 1,446 ۱۳۹۴-۵-۲۷، ۰۶:۰۲ عصر
      گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری alireza 0 1,507 ۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۲:۳۴ صبح
      مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز m.fallahdoust 35 8,240 ۱۳۹۴-۵-۸، ۱۲:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: shermi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان