امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست دانلود مقاله
سلام، لطفا این مقالات را از سایت اسپرینگر برام بگیرید، بسیار بسیار ممنون میشم.
A sideways look at farm tourism in Germany and in Italy

Katia L. Sidali
2011

New state liability exceptions for agritourism activities and the use of liability releases

Terence J. Centner
June 2010

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۶:۱۱ صبح)moni_utopia نوشته است: سلام، لطفا این مقالات را از سایت اسپرینگر برام بگیرید، بسیار بسیار ممنون میشم.
A sideways look at farm tourism in Germany and in Italy

Katia L. Sidali
2011

New state liability exceptions for agritourism activities and the use of liability releases

Terence J. Centner
June 2010

سلام بفرمایید دوست عزیز اینم مقالاتی که خواسته بودید
البته درخواست اولتون یه چپتر از یک کتاب اگه کتاب رو هم خواستید بگید تا براتون آپلود کنم

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   art-3A10.1007-2Fs10460-009-9220-y.pdf (اندازه: 172.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 34)
.pdf   chp-3A10.1007-2F978-3-642-11361-1_1.pdf (اندازه: 528.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 40)
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، moni_utopia
سلام من واقعا نمی دونم چطوری تشکر کنم ممنون از شما و از مدیر گروه و کلا از تمام کسانی که به ما خدمت رسانی می کنند، برای همگی شما آرزوی موفقیت و شادی دارم.

اگر زحمتی براتون نیست، کتاب رو هم برام بگیرید، یک دنیا سپاس.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۴-۶-۱۴، ۱۰:۰۴ صبح)moni_utopia نوشته است: سلام من واقعا نمی دونم چطوری تشکر کنم ممنون از شما و از مدیر گروه و کلا از تمام کسانی که به ما خدمت رسانی می کنند، برای همگی شما آرزوی موفقیت و شادی دارم.

اگر زحمتی براتون نیست، کتاب رو هم برام بگیرید، یک دنیا سپاس.

سلام دوست عزیز براتون آپلودش کردم
نیازی به تشکر نیست وظیفه انسانی همه ما اینه که تاجاییکه میتونیم به همدیگه کمک کنیم. هم شما و هم سایرین هر مقاله یا کتابی که خواستید مطرح کنید در صورتی که دسترسی داشته باشم حتما براتون تو سایت قرار میدم
با آرزوی موفقیت برای همه

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   bok-3A978-3-642-11361-1.pdf (اندازه: 6.37 MB / تعداد دفعات دریافت: 26)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، moni_utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود مقالات از سایت springer ایلیا 27 15,239 ۱۳۹۳-۸-۳، ۰۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: elikhanoomi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان