امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ...
(۱۳۹۴-۶-۱۰، ۱۰:۵۷ صبح)nur نوشته است: از دوستان کسی اطلاع داره که کارنامه نهایی(درصد اسکیس و رتبه مرحله دو) رو کی میزنن؟

دوازدهم فکر کنم جای کارنامه نوشته بود.
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط nur
رتبه 33 روزانه شهید بهشتی
مشاور سایت
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۴-۶-۱۰، ۱۰:۴۸ صبح)nur نوشته است:
(۱۳۹۴-۶-۱۰، ۱۰:۴۱ صبح)CIVH نوشته است:
(۱۳۹۴-۶-۱۰، ۱۰:۳۴ صبح)nur نوشته است:
(۱۳۹۴-۶-۹، ۱۰:۴۷ عصر)CIVH نوشته است: 310 برنامه ریزی شهری روزانه شیراز قبول شدم
با عرض تبریک به شما و همه کسایی که قبول شدن میشه لطفا بگید اسکیسو چند درصد زدید؟
مگه الان درصدارو زدن؟
راستش من خیلی در جریان نیستم. تو یه پستی (یادم نمیاد کجا) دیدم یکی از بچه ها نوشته بود فلان رتبه با اسکیس 50.گفتم شاید درصد اسکیسو هم زده باشن.
به هر حال احتمالا باید اسکیسو خیلی خوب داده باشید. بازم تبریک میگم
خیلی ممنون ... فکر نکنم هنوز زده باشن تو سایت که نوشته بود دوازدهم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
52 برنامه ریزی شهری روزانه تربیت مدرس

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام
    ایا کسی هست که بخواد طراحی شهری روزانه اصفهان شیراز یا یزد رو با پول با روزانه دزفول جابجا کنه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بله یکی از دوستان من طراحی شهری روزانه شیراز اورده که حاضره با دزفول جابه جا کنه.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      برنامه ریزی شهری  علم و صنعت-رتبه 22

پاسخ
      (۱۳۹۴-۶-۱۰، ۱۰:۵۷ صبح)nur نوشته است: از دوستان کسی اطلاع داره که کارنامه نهایی(درصد اسکیس و رتبه مرحله دو) رو کی میزنن؟

دوازدهم شهریور

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط nur
      مشاور سایت:
      دانشگاه شیراز
      رتبه مرحله اول: 65

پاسخ
      247 برنامه ریزی
      روزانه گیلان

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 18,299 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,078 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,662 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,738 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,195 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
          راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 763 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
          سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 995 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
          عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,934 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
        آخرین ارسال: Yas_moradimehr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان