امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ...
با سلام به دوستان عزیز

خواهشا من رو در تکمیل پایان نامه ارشد خود با موضوع "ارائه دستورکار میدان شهری پیاده مدار با تاکید بر هویت تاریخی و پایداری اجتماعی" یاری کنید. نمونه مطالعاتی بنده هم میدان عتیق اصفهان است. من به تعدادی نمونه داخلی و خارجی به همراه توضیحات مربوطه و منابع قابل استناد آنها مرتبط با موضوع پژوهشم برای بخش "بررسی مصادیق و نمونه ها" نیاز دارم. با تشکر...

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 556 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,880 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: فاطیمااا
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,540 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,243 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,273 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان alireza 6 1,131 ۱۳۹۴-۶-۱۴، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: barana
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,558 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,812 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم alireza 4 1,912 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مسافر
  من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,305 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان