امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام
از خرید این مجموعه واقعا ناراضیم و نقشه ها و سایت پلان فوق العاده آماتور بودند از سایتی به ابهت ایران شهرساز بعیده یه کار ضعیف با این قیمت
در هر صورت موفق باشید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۱:۳۵ صبح)dwgdww نوشته است: با سلام
    از خرید این مجموعه واقعا ناراضیم و نقشه ها و سایت پلان فوق العاده آماتور بودند از سایتی به ابهت ایران شهرساز بعیده یه کار ضعیف با این قیمت
    در هر صورت موفق باشید

سلام شماره کارت دهید برگشت شود. ضمن اینکه نظر شما بعنوان یک استفاده کننده چقدر می باشد.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    با سلام مجدد
    البته اختیار قیمت همیشه با فروشنده هست چون او زحمتش رو کشیده ولی چون ازم خواستيد من بگم به نظر من 4000 تومن بیشتر نمی ارزه
    اگر خواستید مبلغی برگردونيدبرای من
    بجاش پروژه
    طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد توسعه پايدار (معماری سبز) همراه با فهرست
    رو برام ايميل بفرماييد
    اگر مبلغ بيشتری برای پروژه مد نظر شما بود - مابقی رو در صندوق صدقات مرحمت کنید
    پاسخ
    همچنان منتظر واکنش و جوابی از سمت شما هستم

پاسخ
    (۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۱:۴۸ عصر)dwgdww نوشته است: با سلام مجدد
    البته اختیار قیمت همیشه با فروشنده هست چون او زحمتش رو کشیده  ولی چون ازم خواستيد من بگم به نظر من 4000 تومن بیشتر نمی ارزه
    اگر خواستید مبلغی برگردونيدبرای من
    بجاش پروژه
    طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد توسعه پايدار (معماری سبز) همراه با فهرست
    رو برام ايميل بفرماييد
    اگر مبلغ بيشتری برای پروژه مد نظر شما بود - مابقی رو در صندوق صدقات مرحمت کنید
    لطفا لینک را بفرستید تا انجام شود.
    لطفا ما را با صندوق صدقات درگیر نکنید!
    قیمت هم 4000 تومان شد.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,706 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,683 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: En.emami
      غیر رایگان نقشه اتوکد مشهد+راهنمای نقشه elham90 29 9,962 ۱۳۹۵-۱-۲۲، ۰۳:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: mehrandavarpanah
      غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,716 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,180 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
      غیر رایگان دانلود طرح تفصیلی شهر همدان-نقشه کاربری پیشنهادی DWG Sahab 11 18,079 ۱۳۹۴-۱۲-۲، ۱۱:۱۰ عصر
      اطلاعیه نقشه جی آی اس کامل شهر بهارستان ( اصفهان ) سال 1388 Saeed747 4 8,262 ۱۳۹۴-۹-۱، ۱۰:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: atings
      درخواست غیر رایگان پروژه طراحی دانشکده مهندسی rahmanpop 0 846 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۰۶:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: rahmanpop
      پروژه آماده طراحی ویلا مسکونی و محوطه سازی(کد+رندر) urbana.ea 0 1,257 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: urbana.ea
      فروش ویژه مطالعات کامل در مورد فرهنگسرا فایل word پورشاهی 0 1,061 ۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: پورشاهی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان