امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95
برنامه مبانی برنامه ریزی دو هفته اول ارسال شد

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   برنامه پیشنهادی مبانی نظری برای هفته اول.docx (اندازه: 43.39 KB / تعداد دفعات دریافت: 67)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام و عرض خسته نباشید
من ترم هفت کارشناسی شهرسازی ام البته ترم تابستونی ورنداشتم.
من واقعا گیج شدم نمیدونم باید چجوری شروع کنم. از طرفی هرروز سر کار میرم از ساعت 9 صبح تا 6و7 عصر. میتونم زمان کاریمو کم کنم اما نمیتونم نرم. میخواستم یه مشاوره و راهنماییم کنید که چطور میتونم از تابستون شروع کنم خوندن واسه کنکور ارشد و رتبه خوب.
لطفا راهنماییم کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام من امسال قصد شرکت در کنکور طراحی شهری رو دارم
    اینکه تا کنکور ۷ ماه زمان باقیست و من تا به الان کتابهای تاریخ شکل شهر، طراحی شهرها ادموند بیکن، معماری معاصر غرب،، مبانی نظری و فرآیند طراحی شهری پاکزاد ، شار تاشهر، محیط های پاسخده بتنلی رو به صورت کامل ویا نیمی از کتاب مطالعه کردم . همچنین ۲۵ درس از کتاب ۵۰۴ رو .
    مشکلم درحال حاضر روی ترتیب منابع مطالعاتیم از لحاظ اهمیت بیشترشونه و همچنین مبحث مباحث که نمیدونم از چه کتابایی شروع کنم. به طور متوسط روزی ۶الی ۷ ساعت درس میخونم که میانگین ساعتی ۷ تا۸ صفحه پیش میرم ولی متاسفانه مرور دروس رو هنوز نتونستم داخل برنامه روزانم قرار بدم.
    لطفا راهناییم کنید ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط U.D.SG
      سلام خدمت مهندس گرامی
      بنده دانشجوی ترم 6 هستم.و مایل به ادامه تحصیل در رشته طراحی
      یه سوالی بزرگی واسه من پیش اومده.اونم اینکه ایا باید بخش بخش مباحث خوانده شود؟یعنی مبانی,تاریخ,زبان و....
      چون من یک کتاب رو میخونم میرم سراغ کتاب بعدی و برام فرقی نمیکنه ک برای چه مبحثی باشه ممکن هست از تاریخ برم روی مبانی...این مشکل داره؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام آقای مهندس منم اعلام آمادگی می کنم و این رو هم بگم که من شاغل هستم امیدوارم در برنامه ریزی برای من این مسئله رو لحاظ کنید
        پاسخ سوالات:
        تا کنکور 9 ماه وقت دارم
        مباحث ، مبانی ، تاریخ ، زبان ، آمار
        من مبانی رو شروع کردم و می خونم در روز حدود 45 دقیقه هم لغات تخصصی زبان می خونم به علت شاغل بودن زیاد نمی تونم بخونم
        مباحث ، آمار ، تاریخ
        روزی 2 ساعت
        برای درس های زبان و آمار وقت بیشتری می خوام بزارم بقیه رو کمی به 2 درس گفته شده کمتر
        در آخر هم این رو هم بگم من رشته تحصیلیم جغرافیا بوده
        ممنون میشم یه برنامه هم برای من تنظیم کنید
        با تشکر

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام ممنون از لطفتون من کنکوری امسال نیستم ولی سال بعدش میخوام کنکور بدم و دوس دارم مدیریت شهری قبول بشم خوشحال میشم کمک کنین

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام دوستان..خسته نباشید.آیا کسی پی دی اف یا عکس از کتاب مقررارت و مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری جلد ابیشو نداره چون دیه چاپ نشده؟؟؟؟:(((

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            (۱۳۹۴-۷-۹، ۰۱:۲۶ عصر)pegah.e نوشته است: سلام دوستان..خسته نباشید.آیا کسی پی دی اف یا عکس از کتاب مقررارت و مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری  جلد ابیشو نداره چون دیه چاپ نشده؟؟؟؟:(((

سلام. به این پست ارسالی سر بزنید :
            http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=16819
            آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
            پاسخ
            تشکر مرسی ..این فایل همون جلد آبیشه که میگن منبع اصلی کنکوووره؟

پاسخ
             سپاس شده توسط Brightness
            سلا م من از پارسال هیچی نخوندم ولی پارسال همه درستره خوب زدم به جز امار وزبان که توشون خیلی ضعیفم پیشنهادتون چیه؟

آخرین ارسال های من :
              پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
              آخرین ارسال: tornado26
                ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
              آخرین ارسال: Yas_moradimehr
                مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
              آخرین ارسال: neginkob
                مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,898 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
              آخرین ارسال: neginkob
                برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,708 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
              آخرین ارسال: a.rahmani?
                با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
              آخرین ارسال: alireza
                منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
                مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,395 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
                مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
              آخرین ارسال: فاطمه70
                فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,515 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان