امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94
یه خواهشی دارم ازتون خانم مهندس
میشه برنامه هر هفته یا همون چهار روز رو هر هفته بگین بهمون؟ یعنی اینجوری نباشه که صبر کنیم هرکی تموم کرد بگه بعد شما برنامرو بگید. اینجوری احساس میکنم پراکندگی تو برنامه و هماهنگیش بوجود میاد.
آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط azin_94
    سلام
    اگه کسی فایل کتاب ایین شهرسازی پایدار از مصطفی بهزادفر داره.. لطف کنه بذاره

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۲۴، ۰۹:۴۰ عصر)Morteza123987 نوشته است: یه خواهشی دارم ازتون خانم مهندس
      میشه برنامه هر هفته یا همون چهار روز رو هر هفته بگین بهمون؟ یعنی اینجوری نباشه که صبر کنیم هرکی تموم کرد بگه بعد شما برنامرو بگید. اینجوری احساس میکنم پراکندگی تو برنامه و هماهنگیش بوجود میاد.
      خیر این برنامه ای که شما میگین امکانش نیست به این دلیل که من هم باید از بازخورد برنامه مطلع بشم ،همین که من فقط بیام اینجا ی برنامه برای خودم بگم و کسی حتی یه نظر هم در موردش نده من از کجا متوجه بشم شما پیش رفتین یا نه!!!!
      برنامه بعدی:
      کتاب طرح ها و برنامه های بهزاد فر در چهار روز
      : رو با دقت با دقت با دقت بخونید .شامل این صفحات
      صفحه 1 تا 74
      صفحه 153 تا 206
      صفحه 222 تا 247

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط samira_22 ، U.D.SG ، zohreziaraty
      سلام خسته نباشید خانم مهندس
      میشه برنامه بعدیرو بگید؟
      فک کنم فقط من دارم درس میخونم اینجا کسی پیگیر نمیشه :))

پاسخ
      سلام
      من برای طراحی شهری می خوام کنکور بدم میخاستم بپرسم که میتونم از راهنمایی شما استفاده کنم یا خیر؟آخه فک کنم شما برای بچه های برنامه ریزی مشاوره میدید. ممنون از راهنماییتون

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام من ۳سال هست که کنکور شرکت میکنم ولی قبول نمیشم الان تقریبا اطلاعات خوبی دارم فقط برنامه ریزی درستی ندارم اگه میشه لطفا برنامه ریزی واینکه چند ساعت در روز باید حتما وقت بزارم رو راهنمایی کنید چون امسال دیگه حتما باید قبول شم

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          من همه جزوات خانه شهرسازان و پارسه رو دارم پکیج پارسال مهندس علیرضا رو هم تهیه کردم تقریبا منابع خوبی دارم

پاسخ
          سلام خانوم مهندس
          منم میخام ازاول مهر شروع کنم به نظرتون اگه طبق برنامه هایی که تا بحال ترتیب دادید پیش برم خیلی از بقیه دوستان عقب نمی افتم.ممنون میشم ار همراهیتون

پاسخ
          با سلام منم کارشناسی شهرسازی
          سوال اصلیم راجع به انتخاب منابع و جزوه های موسسه هاست که کدوم بهتره

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
             سپاس شده توسط 5430019119
            ببخشیدسه تا سوال دارم...
            گروه تلگرام بالاخره ایجاد شد یا نه؟
            این سوالم امیدوارم جسارت نشه فقط محض رفع استرسه چون با توجه به پیگیری و توضیحات عالیتون میخوام با شما پیش برم..درصد مباحثتون 50 بوده ..منابعی که مطرح میکنید یعنی در همون حد 50 جواب میده یا شما با توجه به تجربه کنکورتون تکمیلش کردین؟
            جزوه های پارسه بهتره یا کیمیا فکر؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,203 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
            آخرین ارسال: Yas_moradimehr
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,942 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              مشاوره زبان mojtaba.db 0 742 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
            آخرین ارسال: mojtaba.db
              با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,399 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,212 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
              منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
              مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,431 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
              مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,672 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
            آخرین ارسال: فاطمه70
              مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,530 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
            آخرین ارسال: kelarestagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان