امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره مرحله اول طراحی شهری سال 95
سلام دوستان
کسایی که سال 95 کنکور دارن و کسایی که سالهای پیش کنکور دادن ..... لطفا راهنمایی کنن هم درمورد منابع و هم نحوه خوندنشون رو
ممنون از همه....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما ، Neda.N
سلام
اولین سوالم اینه که زبان و مباحث عمومی بین دوتا گرایش طراحی و برنامه ریزی مشترکه؟چه از نظر سوالا تو ازمون کنکور .... چه منابع برا خوندنشون؟
ممنون میشم منو راهنمایی کنید...

پاسخ
(۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۱:۳۷ صبح)mojtaba.db نوشته است: سلام
اولین سوالم اینه که زبان و مباحث عمومی بین دوتا گرایش طراحی و برنامه ریزی مشترکه؟چه از نظر سوالا تو ازمون کنکور .... چه منابع برا خوندنشون؟

سلام
من خودم امسال کنکور طراحی شرکت کردم اما متاسفانه زبانو سفید گذاشتم و بزرگترین اشتباه همینه..به نظرم زبانو از همین حالا شروع کنید به خوندنش هر روز بخونید. 504 خیلی خوبه با دقت بخونید تا نحوه ترجمه و استفاده از لغاتو یاد بگیرید اول خودتون ترجمه کنید بعد نگا معنیش کنید تا کم کم عادت کنید
در مورد مباحث عمومی که خیلی گستردس.تقریبا میشه گف از همه جا سوال میارن استاندارد خاصی نداره.از طرح های شهری گرفته سوال میارن تا روز شمار تاریخ که نمونش داخل کتاب از شار تاشهر هست.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط mojtaba.db
    (۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۱:۵۸ صبح)sepid_km نوشته است:
    (۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۱:۳۷ صبح)mojtaba.db نوشته است: سلام

سلام
    من خودم امسال کنکور طراحی شرکت کردم اما متاسفانه زبانو سفید گذاشتم و بزرگترین اشتباه همینه..به نظرم زبانو از همین حالا شروع کنید به خوندنش هر روز بخونید. 504 خیلی خوبه با دقت بخونید تا نحوه ترجمه و استفاده از لغاتو یاد بگیرید اول خودتون ترجمه کنید بعد نگا معنیش کنید تا کم کم عادت کنید
    در مورد مباحث عمومی که خیلی گستردس.تقریبا میشه گف از همه جا سوال میارن استاندارد خاصی نداره.از طرح های شهری گرفته سوال میارن تا روز شمار تاریخ که نمونش داخل کتاب از شار تاشهر هست.

ممنون که تو بحث شرکت کردین و راهنماییتون
    من خودم تابستون رو بیشتر میخوام به زبان اختصاص بدم چون چنتا از کارنامه هارو که دیدم به اهمیتش پی بردم .... 504-essential word-کتاب زبان تخصصی فرهادی-یه کتاب برا زبان عمومی که از یه موسسه گرفتم اینا منابعی هس که تا الان پیدا کردم و نمیدونم جز زبان تخصصیه اهمیت کدوم بیشتره

پاسخ
    سلام عزیزم خدمتت عارضم که کنکور خیلی راحته حالا برنامه ریزی از طراحی آسون تره حالا چه از نظر مرحله اول چه از نظر مرحله دوم
    و اما در مورد کنکور طراحی خیلی راحت میشه تک رقمی آورد زبان همونظور که دوستم گفتن مهمه و میتونه تاثیر زیادی داشته باشه اما در مورد زبان بگم که با زبان سفیدم میشه یکارایی کرد مثل رفیقم که تازه با منفی یه درصد زبان شد رتبه 13 ولی خپ باید کمبود زبانو باید با بالا زدن بقیه جبران کنی
    زبان دو راهی نمون یا خیلی عالی بخون یا بذارش کنار گاهی بخونی گاهی نخونی بدرد نمیخوره مباحث عمومیم برنامه ریزی 5 تا سوال بیشتر از طراحی داره ولی 25 تای اول مشترکه منابعشم مشترکه از الان بیشتر کتاب بخون الان خیلی زوده بری سراغ خلاصه و اینا ضمننا کلاس آموزشی و آزمون و این بچه بازیارم بذا کنار بخونی قطعا تک رقمی خواهی بود ایشا.. موفق و پیروز باشی
    آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۳-۲۲، ۰۷:۰۸ عصر)a.rahmani? نوشته است: سلام عزیزم خدمتت عارضم که کنکور خیلی راحته حالا برنامه ریزی از طراحی آسون تره حالا چه از نظر مرحله اول چه از نظر مرحله دوم
      و اما در مورد کنکور طراحی خیلی راحت میشه تک رقمی آورد زبان همونظور که دوستم گفتن مهمه و میتونه تاثیر زیادی داشته باشه اما در مورد زبان بگم که با زبان سفیدم میشه یکارایی کرد مثل رفیقم که تازه با منفی یه درصد زبان شد رتبه 13 ولی خپ باید کمبود زبانو باید با بالا زدن بقیه جبران کنی
      زبان دو راهی نمون یا خیلی عالی بخون یا بذارش کنار گاهی بخونی گاهی نخونی بدرد نمیخوره مباحث عمومیم برنامه ریزی 5 تا سوال بیشتر از طراحی داره ولی 25 تای اول مشترکه منابعشم مشترکه از الان بیشتر کتاب بخون الان خیلی زوده بری سراغ خلاصه و اینا ضمننا کلاس آموزشی و آزمون و این بچه بازیارم بذا کنار بخونی قطعا تک رقمی خواهی بود ایشا.. موفق و پیروز باشی

من تصمیم دارم زبان رو بخونم ..... به نظر شما تابستون چه کتابایی رو بخونم؟

پاسخ
      برای زبان از تابستون اول 504 رو شروع کنید با هر روشی از تصویر سازی ذهنی گرفته تا روش جی 5 که نمونه هاش رو با یه سرچ میتونید پیدا کنید و یا هر روش دیگه که خودتون دوسش داشته باشید.بعدش برید سراغ تافل و در کنارش از کتاب حسین فرهادی غافل نشید ....
      شما وقتی یه روش رو برای یادگیری لغات یاد گرفتید دیگه برای تمامی منابع میتونید ازش استفاده کنید.
      من خودم به شخصه از روش تصویر سازی استفاده میکنم و خیلی هم خوب در حد 99 درصد روم جواب میده.اما همین روش دوستمو حسابی گیج کرد....
      کلا منابعی که معرفی شده و من خودم دیدمشون از طرف دوستان همین 504 ،essential،کتاب حسین فرهادی،کتاب فرانک سیف اللهی،سوالات سالهای گذشته زبان.اینا بوده که اگه بیتونید همینارو هم بخونید خیلی عالیه...البته خوندن فایده نداره ها یاد گرفتن مهمه.
      آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
      پاسخ
       سپاس شده توسط liilii ، barana ، Neda.N
      سلام.ببخشد من ترم 6 شهرسازی رو تموم کردم این ترم هم پایان نامه دارم هم ترمه اخرمه.شروع کردم برای ارشد بخونم.اما زبانم ضعیفه.درسای دیگه هم یکم گیج شدم.ممکنه کمکم کنین ؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش Sahab 0 14,753 ۱۳۹۶-۹-۱۶، ۰۷:۱۰ عصر
        آخرین ارسال: Sahab
          مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,718 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: Sbht
          مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,306 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginazin
          درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,332 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
        آخرین ارسال: Fatemeh artimis
          سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,482 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
        آخرین ارسال: mahya93
          مشاوره برای آزمون مرحله اول سال 95 mojtaba.db 4 1,940 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۰۸:۳۳ صبح
        آخرین ارسال: n.houresfand
          مشاوره مرحله اول 94 گرایش طراحی شهری alireza 17 5,181 ۱۳۹۴-۳-۲۳، ۱۱:۳۰ صبح
        آخرین ارسال: Sh@bn@m
          آزمون پنجم آنلاین رایگان طراحی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 17 6,115 ۱۳۹۳-۱۱-۱۶، ۰۹:۵۵ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,797 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
        آخرین ارسال: nassim_nassim
          آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,943 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان