امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم
پیام یک عضو:
سلام.خسته نباشید

میشه کمکم کنید تو موضوع پایان نامه؟
من خودم برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم کنید؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام.. امیدوارم تو موضوعی که انتخاب میکنید موفق باشید.. نیازی نیست موضوعی سنگین و یا بی آگاهی را انتخاب کنید ...
بهتون این پیشنهاد رو میکنم.
1.در سایت دانشگاه شهید بهشتی و یا سایر دانشگاه های ایران فهرست پایان نامه های دفاع شده قرار داره
2. شما باید محور خودتون رو برنامه ریزیی قرار بدین پس سعی نکنید طراحی شهری را در پروژه نهایی دخالت دهید به بخاطراینکه طراحی شهری و برنامه ریزی سختی کاری بالایی دارد اما میتونه یک کار با پتانسیل شهرسازی اجرایی رو برونداد کنه
3. شما برنامه ریزی کاربری زمین شهری رو مد نظر دارید
خوب شما سعی کنید کتاب برنامه ریزی کاربری زمین شهری دکتر زیاری رو بدقت مطالعه کنید .
ایده ابتدایی ساماندهی کاربری اراضی شهری در جهت تقویت پدافندغیرعامل
ایده آخر ارزیابی کاربری اراضی شهری با تکینک های که خودتون انتخاب می کنید
امیدوارم تونسته باشم ککتون کنم.
آخرین ارسال های من :

هیچ آوازه ای
    بر بلندی سرزمینی که سرای آن دام نبودن و نخواستنت است قدم گذاشته ای ونمی دانی که عاقبت عاشقانه هارا باد به لختی از ثانیه ای از جنون پر میدهد ... پر میدهد این عشقانه ها را چون که باد است باد لحظه ای آرام نمیگیرد .. درست مث من که درنگی بر من نیست ... و منهای بودن بی معنی این روزای پر تلاطمم ... هیچ آوازه ی دیگر نخواهم داشت... باد (م.فیروزه)
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness
    مرسی  از کمکتون
    پدافند غیرعامل هم موضوع خوبیه
    بخدا خیلی سر در گمم...
    با استادم صحبت کردم یه موضوع دیگه بهم معرفی کردن راجع به پارسل بندی شهری
     این رو اصلا بلد نیستم و نمیدونم داستانش دقیق چیه...به خاطر همین میترسم
    به نظرم کاربری اراضی بهتره...
    مدل سازی برای برنامه ریزی کاربری اراضی تو gis کار سختیه؟
    کسی کار کرده رو این موضوع؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام.ببینید ...
      شما باید موضوع خودتون رو با وسواس تو سه زمینه نزم افزار - تحلیل- شناخت و داده های بیس انتخاب کنید
      خودم موضوع ابتداییم رو پدافند وارزیابی کاربری اراضی شهری در جهت ارتقاع ایمنی در مقابل حملات بود اما فقط تونستم یک مقاله از دکتر زبردست در مورد حملات هوایی و ساخت شهر و پدافند پیدا کنم.
      پدافند موضوع خوبی هست اما نیاز به مبانی نظری قوی وتحلیل داره..
      شما سه محور دارین تو انتخاب موضوع :
      در ضمن فک کنم اصلا به توضیحاتم تو چند خط ابتدایی پاسخ قیلی توجه نکردین
      توسایت ایران شهرساز...ومرجع پایان نامه ها میتونید موضاعات عینیتی با موضوع خودتون را پیدا کنید
      1.مساله تون چیه ... دغدغه ذهنی تون در بیان مساله چه خواهد بود ... سوالاتی که ذهن شما پیدا می کنه

2.مبانی نظری
      3. داده های بیس ( اگر موضوعی برای اولین بار کارشه خوب سخته و محدودیت دارین )
      4.استاد راهنما
      5.توانایی درک و انجام تحلیل ها
      6. محدوده مطالعاتی
      7. اهداف از انجام پژوهش
      ببینید فرض کنید که در طرح 5 خودتون آماده سازی زمین با رویکرد شهر سالم انجام دادین پس میتونید شهرسالم رو بخوبی تبیین کنید

پاسخ
       سپاس شده توسط Brightness
      پایان نامه ها رو دیدم اتفاقا... خواستم بیشتر ازتون کمک بگیرم راجع به موضوع
      موضوعی که فعلا نظرمو جلب کرد: برنامه ریزی کاربری زمین ناحیه ای با هدف حفاظت از منابع طبیعی با استفاده از سیستم پشتیبانی برنامه ریزی what if?
      اما تا حالا what if کار نکردم؟زیاد نمیدونم... به نظرتون سخته؟ میتونم یاد بگیرم خودم؟یا نیاز به کلاسه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 556 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,880 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: فاطیمااا
        درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 920 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
      آخرین ارسال: maryam azari
        من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا alireza 0 1,305 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۰:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,209 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
        آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,737 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
        میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,872 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: amindatcom
        مشاوره منم اولین باره دارم یه شیت درست میکنم alireza 2 2,059 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۷:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: Brightness
        مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,308 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
      آخرین ارسال: khansa
        مشاوره نزدیکترین دانشگاه آزاد در گرایش برنامه ریزی به شهر کرج alireza 0 1,751 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۳:۴۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان