امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار کلید اولیه سوالات آزمون ارشد 94 از فردا
[تصویر:  2]
[font=Tahoma]مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت:کلید اولیه سوالات آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته ٩٤ از ساعت ١٨ فردا،یکشنبه ٢٦ بهمن ماه روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org قرار می گیرد.[/font]

[font=Tahoma]حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا،اظهار کرد:پس از پایان برگزاری آخرین جلسه آزمون ورودی کارشناسی ارشد ناپیوسته ٩٤در عصر جمعه،١٧بهمن ماه،سوالات هریک از کدرشته های امتحانی این آزمون از ساعت ١٨یکشنبه 26 بهمن ماه روی سایت سازمان سنجش قرار داده می‌شود.[/font]

[font=Tahoma]وی ادامه داد:برای اجرای این آزمون جمعا ٢٣هزار و ٢٢٧سوال تستی چهار گزینه ای با ٩٢هزار و ٩٠٨گزینه برای داوطلبان 6 گروه آزمایشی علوم انسانی،علوم پایه،فنی و مهندسی،کشاورزی و منابع طبیعی،هنر و دامپزشکی طراحی شده است.
[/font]

[font=Tahoma]مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه کلید اولیه سوالات از فردا روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد تاکید کرد:داوطلبان می توانند هرگونه مطلبی در خصوص سوالات و کلید آن دارند از روز دوشنبه ٢٧بهمن ماه تا روز دوشنبه چهارم اسفندماه منحصرا از طریق سیستم پاسخگویی الکترونیکی به سازمان سنجش ارسال کنند.
[/font]

[font=Tahoma]توکلی در پایان خاطرنشان کرد: انتشار هرگونه آگهی مبنی بر تحلیل سوالات و کلید آن به هر طریق دیگر مورد تایید سازمان سنجش نبوده و به داوطلبان توصیه می شود برای دریافت هرگونه اطلاعات لازم به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.
[/font]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alecferaa ، alecferaa ، alireza ، Brightness
خوشحالیم که فردا با اومدن کلید ها درصدامون رو به صورت نسبتا دقیق بدست میاریم . از بچه هایی که درصداشونو بدست میارن خواهس دارم که دصداشونو تو سایت اعلام کنند تا بشه یه مقایسه ای بین خودمون و دیگران کنیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
جرا نميزنن بس كليدا رو?

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تموم شد که امروز پس چرا کلیدها را نمیزنن!؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۱-۲۶، ۰۷:۱۹ عصر)arch7070 نوشته است: تموم شد که امروز پس چرا کلیدها را نمیزنن!؟

کلید سوالات روی سایت سنجش اومد!

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan
    کلید برنامه ریزی شهری:
    http://www.iranshahrsaz.com/attachment.p...nail=23041
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI
    کلید طراحی شهری 94:
    http://www.iranshahrsaz.com/attachment.p...nail=23043

پاسخ
     سپاس شده توسط MHAKBARI
    پیام سازمان سنجش : به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد سال 1394 می رساند، کلید اولیه سوالات بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است. این کلید اولیه غیر قابل استناد است پس از دریافت نظرات داوطلبان و صاحب نظران کلید نهایی سوالات تهیه و بر اساس آن کارنامه داوطلبان استخراج خواهد شد. در صورت تمایل می توانيد حداکثر تا تاریخ 4/12/93 با مراجعه به سایت سازمان سنجش www.sanjesh.org از طریق  سیستم ارسال و درخواست نسبت به تکمیل فرمی که برای دریافت این نظرات آماده گردیده است اقدام نمایید. لازم به ذکر است نظرات داوطلبان فقط از طریق اینترنت دریافت خواهد شد و به موارد ارسالی از طریق دیگر رسیدگی نخواهد شد.

پاسخ
    لطفا درصدهای خود را در تاپیک زیر قرار دهید:
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid81811

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      ثبت‌نام آزمون‌های ارشد و دکتری آزاد از 16 آذر MHAKBARI 0 1,555 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۹:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      نتایج آزمون ارشد 94 فردا اعلام می‌شود MHAKBARI 4 2,171 ۱۳۹۴-۶-۹، ۰۶:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: hadii_1992
      نتایج نهایی آزمون دکتری 94 اعلام شد MHAKBARI 0 1,423 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۰۲:۴۲ عصر
      جزئیات آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور MHAKBARI 0 1,507 ۱۳۹۴-۲-۲۴، ۰۸:۵۵ عصر
      مهلت انتخاب رشته دکتری 94 تا فردا Brightness 0 1,772 ۱۳۹۴-۲-۳، ۱۰:۱۸ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو Brightness 0 1,864 ۱۳۹۴-۲-۲، ۰۸:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      زمان و جزئیات توزیع کارت آزمون سراسری دکتری 94 MHAKBARI 2 2,020 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۰۳:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      سازمان سنجش : انتشار سوالات آزمون دکتری 94 از روز دوشنبه MHAKBARI 0 1,508 ۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۰۷:۱۸ عصر
      توزیع کارت آزمون دکتری 94 MHAKBARI 2 1,800 ۱۳۹۳-۱۲-۱۲، ۰۱:۵۶ عصر
      توزیع کارت آزمون دکتری از 12 اسفند MHAKBARI 0 1,459 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۸:۵۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان