امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر صادقانه یک عضو در ارائه دو مقاله در فرصت کم و با کمک ایران شهرساز
نظر صادقانه یک عضو:
من نزدیک دفاع از پایان نامه ام هستم و در فکر این بودم که کی و چطور شروع کنم به نوشتن مقاله که ایمیل اطلاع رسانی شما سبب خیر شد و باعث شد در مهلت مقرر دو تا مقاله برای همایش بفرستم که هر دو شکر خدا اکسپت شد. مطمئناً اگه عضو ایران شهرساز نبودم، حالا حالاها سردرگم بودم به کجا باید مقاله ارسال کنم و چطور...  باز هم ممنون.

تصویری از پیام های ایشون:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، Sahab ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اولین کنفرانس ملی پژوهش های نوین در عمران، معماری، محیط زیست و توسعه پایدار شهری Sahab 0 710 ۱۳۹۶-۵-۱۴، ۱۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  کنفرانس پژوهش های معماری و شهرسازی اسلامی و تاریخی ایران - اردیبهشت 96 Sahab 0 765 ۱۳۹۵-۱۲-۱۶، ۱۱:۰۲ عصر
Thumbs Up کارگاه تخصصی پروفسور سایمون بل در تهران ۱۳۹۶ sam15 0 690 ۱۳۹۵-۹-۵، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: sam15
  ارائه گواهی بین المللی EURO SCIENCE CERTIFICATE از کشور انگلستان samari.arman 0 996 ۱۳۹۵-۷-۴، ۰۹:۱۱ عصر
آخرین ارسال: samari.arman
  تخفیف 10 درصدی برای اعضای ایران شهرساز samari.arman 0 871 ۱۳۹۵-۵-۲۴، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: samari.arman
  حضور پروفسور ايرج اعتصام در دومين كنفرانس بين المللي شهرسازي ،مديريت و توسعه شهري Sahab 0 879 ۱۳۹۵-۵-۲۱، ۰۶:۳۵ عصر
  سوء استفاده از نام دانشگاه علم و صنعت در برخی همایش‌ها Sahab 0 892 ۱۳۹۴-۱۰-۲۱، ۰۵:۲۵ صبح
  دومین کنگره بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی -دانشگاه تربیت مدرس-بهمن 94 Sahab 1 927 ۱۳۹۴-۱۰-۳، ۰۲:۳۱ صبح
  تمدید مهلت ثبت نام نهایی در سومین کنگره بین المللی عمران ، معماری و توسعه شهری Sahab 0 797 ۱۳۹۴-۹-۲۹، ۱۲:۵۳ صبح
  خبر ویژه تخفیفات ویژه ی همایش ها و کنفرانس ها برای اعضای ایران شهرساز Sahab 16 32,105 ۱۳۹۴-۹-۱۶، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان