امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نرم افزارSketch up pro7
سلام دوستان
نرم افزار طراحی 3بعدی سازیsketch up pro7
http://www.4shared.com/file/auWXxw-F/Ske...08657.html

فایل‌(های) پیوست شده
.jpeg   uploadfromtaptalk1421241382089.jpeg (اندازه: 5.8 KB / تعداد دفعات دریافت: 91)
آخرین ارسال های من :

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضر شو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشدHippie4
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan
SketchUp Pro نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی های سه بعدی برای ایجاد طرح های سه بعدی چند حالته ساختمانی می باشد. این نرم افزار قدرتمند که محصولی از غول دنیای اینترنت و یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده نرم افزار یعنی کمپانی Google می باشد به کاربران قابلیت های بسیار زیادی را در زمینه ایجاد محیط های مجازی سه بعدی ساختمانی می دهد. در این نرم افزار کاربران می توانند اقدام به ساخت و طراحی ، ایجاد تغییرات و ویرایش مدل های سه بعدی نمایند. همچنین از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به توانایی های نظیر ایجاد طراحی های ۲ بعدی ، ساخت مدل های هوشمند با قابلیت ایجاد نماها و زاویه های مختلف و … اشاره نمود.

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد!

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
(۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۵:۰۳ عصر)faezeh1372 نوشته است: SketchUp Pro نام نرم افزاری قدرتمند در زمینه طراحی های سه بعدی برای ایجاد طرح های سه بعدی چند حالته ساختمانی می باشد. این نرم افزار قدرتمند که محصولی از غول دنیای اینترنت و یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده نرم افزار یعنی کمپانی Google می باشد به کاربران قابلیت های بسیار زیادی را در زمینه ایجاد محیط های مجازی سه بعدی ساختمانی می دهد. در این نرم افزار کاربران می توانند اقدام به ساخت و طراحی ، ایجاد تغییرات و ویرایش مدل های سه بعدی نمایند. همچنین از ویژگی های دیگر این نرم افزار می توان به توانایی های نظیر ایجاد طراحی های ۲ بعدی ، ساخت مدل های هوشمند با قابلیت ایجاد نماها و زاویه های مختلف و … اشاره نمود.

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد!

سپاس بابت توضیحات و معرفی این نرم افزار ارزشمند
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ
ببخشید این نرم افزار چجوری دانلود میشه...؟؟؟.من هرکاری کردم دانلود نشد
آخرین ارسال های من :

کاش می شد به زمانی برگردم که تنها غم زندگی ام شکستن نوک مدادم بود
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۶-۲۹، ۱۲:۳۴ عصر)*saeedzakeri* نوشته است: ببخشید این نرم افزار چجوری دانلود میشه...؟؟؟.من هرکاری کردم دانلود نشد

اگر نشده احتمال داره لینکش خراب شده یا حذف شده باشد از سایت های دیگه دانلود کنید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری mtr6510 0 1,112 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      درخواست رایگان نرم افزار مشابه تدکار یا تکسا فرشته رجبی 0 641 ۱۳۹۵-۴-۳۱، ۰۹:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: فرشته رجبی
      دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند sibel 9 6,892 ۱۳۹۵-۲-۳۰، ۱۱:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      توضیحاتی درباره ۳ نرم افزار جدید طراحی شهری تلگرام1 0 819 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۷:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: تلگرام1
      WebsiteToPDF نرم افزار بافرمت apk faezeh1372 0 1,229 ۱۳۹۳-۱۲-۲۰، ۰۵:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: faezeh1372
      دانلود نرم افزار Expert Choice 2000+ به همراه سریال نرم‌افزار alireza 1 6,064 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۷:۵۸ عصر
    Smile دانلود نرم افزار محاسبات مخلوط بتن Concrete Mix Designer kamran-m 0 1,857 ۱۳۹۳-۲-۲۰، ۰۹:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: kamran-m
      فایل pfd را باز کنید...از دست acrobar reader راحت شوید و این نرم افزار را دانلود کنید alireza 0 1,607 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۱۰:۳۰ عصر
      نرم افزار Super Decisions برای تحلیل AHP و ANP erfki 0 4,344 ۱۳۹۲-۱۲-۱۱، ۱۲:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: erfki
      دانلود نرم افزار فوق العاده طراحی و نقاشی اندروید SketchBook Pro m.marziye 0 1,279 ۱۳۹۲-۱۱-۲۰، ۰۹:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان