امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سالم ترین و بهترین ورژن اتوکد کدوم ورژنه
درخواست یک عضو
سلام مهندس ببخشید مزاحم میشم.
میخواستم یه سوال بپرسم و راهنماییم کنید.
سالم ترین و بهترین ورژن اتوکد کدوم ورژنه و از کجا میتونم دانلود کنم.
ممنون میشم اگه بهم جواب بدید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
با سلام

معمولا اتوکد هرمقدار ورژن بالاتر باشه امکانات جدیدتری داره و بستگی به کاربر داره که در چه ورژنی از اتوکد می تونه راحتر کار کنه ، خودم در محیط 2007 خیلی راحتم و به نظرم تمام امکاناتی که داره برای میزان فعالیت های ترسیمی که دارم کافیه و نیازی به استفاده از ورژن های بالاتر نمی بینم.

همچنین بخاطر تفاوت ظاهری و گرافیکی ورژن های جدید با نسخه 2007 وقتی می خوام کار کنم یه مقدار سرعتم کم میشه و گاهی اوقات باید به دنبال بعضی چیزها بگردم تا پیداشون کنم.

ممکنه کسانی که برای شروع یادگیری نرم افزار از ورژن های بالا شروع به یادگیری می کنند همین مشکل رو هنگام کار در نسخه های پایین تر داشته باشند.

در مجموع اتوکد محیطش طوری هست که هرچقدر بیشتر در محیطش کار انجام بشه به تسلط بیشتری میشه دست پیدا کرد و بالا رفتن سرعت در ترسیم هم بستگی به میزان تمرین و انجام کار داره .

نسخه های مختلف اتوکد رو میشه از نرم افزارفروشی ها تهیه کرد.

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
سلام
نسخه 2014 خیلی برای سیستم سنیگنه . همچنین احتمالا نسخه 2015 در یک سری فایل هایی dll دارای اشتراک با برخی دیگر از نرم افزار هاست که باعث میشه هردو برنامه ازکار بیفتند! نسخه 2011 هم بودن کسانی که ایراد میگرفتند و گله داشتن
احتمالا 2007 و2010 و 2012 بهتر باشند
درکل اگر خیلی حرفه ای کار نمی کنید ورژن پایین تر استفاده کنید راحتترید
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، amindatcom ، atelieahjam ، alireza ، Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان