امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر ارزشمند شما در مورد...
سلام
لطفا برای پیشبرد اهداف مثبت انجمن ایران شهرساز در نظر سنجی شرکت و نظرتان را اعمال کنید.
خیلی از اعضا برای خرید در سایت بدلیل مشکلات عضویت و نحوه خرید اعتراض و بعضا نیز توهین هایی به سایت و اعضا وارد میکنند که در شان شما بزرگواران نیست.
قصد راه اندازی فروشگاهی جدا برای سایت هستیم تا از این به بعد درصدی از فایل ها در فروشگاه به فروش برسد.
درصد همکاری را نیز 50 درنظر گرفته ایم که احتمال تغییر وجود دارد و به محض فروش درصد شما واریز می شود.
1-به نظر شما این کار مفید و درست است؟(در صورت جواب مثبت به سوال بعدی جواب دهید در غیر این صورت نیاز به جواب سوال بعدی نیست)
2-دامنه آن مستقل باشد یا زیر دامنه ایران شهرساز باشد
مستقل:
urbanshop.ir
زیر دامنه:
iranshahrsaz.com/shop
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اگه واقعا قصد خرید و ... داشته باشن به نظرم هچ مشکلی در انجام اینکار در سایت نبوده و نیست! نزدیک به 90 درصد فایلهایی که در سایت هست به صورت آنی در دسترسه!
مخالفم!!!
درمورد توهین هم باید بگم با تغیر فروشگاه یا جداسازی در این مورد باز هم افرادی خواهند بود که اگر به وفق مراد پیش نره ، باز ادامه خواهند داد!
همین روندرو ادامه بدین
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
مخالفم

این افراد غالبا در هر شرایطی که باشن یه سری مساعل براشون مشکله و واقعا جای بسی تاسف داره .

همین که همه چیز اینجا در دسترسمونه خیلی خوبه و هیچ مشکلیم وجود نداره .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اگه فروشگاه بزنین...تعداد اعضا به شدت ریزش پیدا میکنه ...خیلی از افراد فقط برا دانلود چنتا فایل عضو میشن.... سایت خلوت میشه....
از طرفی بعضی از افراد که به دنبال فایلن تا میبینن باید پورسه ثبت نامو طی کنن منصرف میشنو سعی میکنن از دوست و آشنا این فایلا رو تهیه کنین....با فروشگاه زدن همچین چیزی دیگه پیش نمیاد....
وباز هم از طرفی فروشگاه زدن درامد سایتو چن برابر میکنه که فک میکنم برا شما خوب باشه آقای دهقان:)
البته در مورد توهین ها که سه چار موردشو شاهد بودم ،بیشتر به خاطر عدم کیفیت مطالب بعضی از فایلاست...که با فروشگاه زدنم حل نمیشه.... به نظر من شما باید در هر زمینه تخصصی، یه نفرو انتخاب کنین تا کیفیت محتوایی مطالبو چک کنه تا این مشکلات پیش نیاد....طرف یه فایله داغونو گذاشته پنژ تومنم قیمت زده،معلومه کسی که این فایلو خریداری میکنه کفری میشه....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، amindatcom ، Brightness
1.مفیده از این لحاظ که برای سایت درآمدزایی میشه(چون سایت برای ادامه فعالیتش به منبع مالی هم تا حدی نیاز داره) مورد بعدی اینکه این افراد حتی اگه عضو سایت هم بشن فعالیت مفیدی در سایت انجام نمیدن و فقط به قصد استفاده عضو میشن و هیچ احساس مسئولیت و حس تعلقی نسبت به سایت ندارن...

2.زیر دامنه سایت یا یک قسمت از سایت باشه بهتره چون دیگه تعداد بازدیدها نمیاد پایین و اگر کسی دوست داشت بعد از خرید (نه برای خرید و نه از روی اجبار) عضو سایت میشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۱۱:۳۴ عصر)homayoon.d نوشته است: اگه فروشگاه بزنین...تعداد اعضا به شدت ریزش پیدا میکنه ...خیلی از افراد فقط برا دانلود چنتا فایل عضو میشن.... سایت خلوت میشه....
از طرفی بعضی از افراد که به دنبال فایلن تا میبینن باید پورسه ثبت نامو طی کنن منصرف میشنو سعی میکنن از دوست و آشنا این فایلا رو تهیه کنین....با فروشگاه زدن همچین چیزی دیگه پیش نمیاد....
وباز هم از طرفی فروشگاه زدن درامد سایتو چن برابر میکنه که فک میکنم برا شما خوب باشه آقای دهقان:)
البته در مورد توهین ها که سه چار موردشو شاهد بودم ،بیشتر به خاطر عدم کیفیت مطالب بعضی از فایلاست...که با فروشگاه زدنم حل نمیشه.... به نظر من شما باید در هر زمینه تخصصی، یه نفرو انتخاب کنین تا کیفیت محتوایی مطالبو چک کنه تا این مشکلات پیش نیاد....طرف یه فایله داغونو گذاشته پنژ تومنم قیمت زده،معلومه کسی که این فایلو خریداری میکنه کفری میشه....

موفقم حرف مهندس همایون هستم
فروشگاه زدن برابر با تعداد ریزش سایت هستش
لازمه کسانی کیفیت مطالب بارگذاری شده را بررسی کنند
بهتره که بر روی امکانات سایت سرمایه گذاری بشه و پهنای سرور و مشکلات به وجود آمده برطرف بشه، تا نه تنها تعداد بازدیدها ریزش پیدا نکنه بلکه استفاده ی دوستان نیز کاراتر شود
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود مقالات علمی شما از سیویلیکا(900 تومان) alireza 0 719 ۱۳۹۴-۱۱-۲۳، ۰۷:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه افتتاح انجمن VIP وب سایت ایران معمار در روز دانشجو atelieahjam 12 4,823 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۲:۱۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نتیجه نظر سنجی:به عنوان یک شهرساز یا معمار از خدمات ایران شهرساز راضی هستید؟ alireza 0 1,958 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۷ عصر
  نتیجه نظر سنجی:گذاشتن فایلهای غیر رایگان در سایت را می پسندید؟ alireza 0 1,751 ۱۳۹۳-۱۰-۲۳، ۱۰:۴۶ عصر
  نظرسنجی در مورد فعالیت های مهندسین فعال سایت در بخش های مختلف leila 1 1,253 ۱۳۹۳-۶-۲۱، ۰۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  قبولی صد در صد>سایتی که 5 روز دیگه داغ ترین سایت خواهد بود....برای دیدن آدرس کلیک کن alireza 1 1,845 ۱۳۹۲-۱۱-۱۲، ۱۱:۱۰ عصر
  (جدید)دانلود سوالات تشریحی تحلیلی 24 تیرماه 1391 برای اولین بار در ایران شهرساز alireza 30 24,618 ۱۳۹۲-۱۰-۱۱، ۱۱:۱۹ صبح
آخرین ارسال: omidi30
  شیت های بسته شده رتبه 1 مرحله دوم کنکور سراسری در این تاپیک با 76 درصد alireza 2 3,386 ۱۳۹۲-۳-۲۳، ۰۲:۱۸ عصر
  درصدهای احتمالی شرکت کنندگان در کنکور سراسری و آزاد... yaser seraj 7 4,744 ۱۳۹۱-۵-۲۵، ۰۳:۵۶ صبح
آخرین ارسال: baranam_1365
  نظر سنجی عملکرد کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی کارگروه مرحله دوم برنامه ریزی 6 5,284 ۱۳۹۱-۴-۲۶، ۱۲:۴۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان