امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 4.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر ویژه استخدام نیروی شهرساز و معمار در تهران
سلام
دفتر تسهیلگری بافت فرسوده زیر نظر سازمان نوسازی شهر تهران نیاز به نیرویی تمام وقت با تخصص معماری یا شهرسازی(ترجیحا آقا و کارشناسی ارشد) دارد.
از دوستانی که تمایل دارند دعوت می شود رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند، زمان مصاحبه متعاقبا به کسانی که اعلام آمادگی کرده اند اعلام می گردد
mahdihaghi90@yahoo.com
همچنین جهت برداشت اطلاعات کالبدی و وارد کردن اطلاعات به نرم افزار جی آی اس نیاز به 3 نیروی توانمند می باشد، از دوستانی که تمایل به همکاری دارند دعوت می شود رزومه کاری خود را به آدرس ایمیلی که در بالا قرار داده شده ار سال نمایند.
با تشکر
مهدی حقی
موفق باشیم.
آخرین ارسال های من :

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق 3
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness ، atelieahjam ، نعیمه حیدری 2
(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۱۱:۳۰ صبح)محب الرضا نوشته است: سلام
دفتر تسهیلگری بافت فرسوده زیر نظر سازمان نوسازی شهر تهران نیاز به نیرویی تمام وقت با تخصص معماری یا شهرسازی(ترجیحا آقا و کارشناسی ارشد) دارد.
از دوستانی که تمایل دارند دعوت می شود رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند، زمان مصاحبه متعاقبا به کسانی که اعلام آمادگی کرده اند اعلام می گردد
mahdihaghi90@yahoo.com
همچنین جهت برداشت اطلاعات کالبدی و وارد کردن اطلاعات به نرم افزار جی آی اس نیاز به 3 نیروی توانمند می باشد، از دوستانی که تمایل به همکاری دارند دعوت می شود رزومه کاری خود را به آدرس ایمیلی که در بالا قرار داده شده ار سال نمایند.
با تشکر
مهدی حقی
موفق باشیم.

تبریک مهندس حقی شما جزو نوابغ شهرسازی هستید Ws3
خوشحال شدم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط محب الرضا
    (۱۳۹۳-۹-۲۴، ۰۹:۳۷ عصر)محمدرضاپور نوشته است: ارادتمندیم محمد جان، ان شاالله بیای تهران کنار هم باشیم دوست من.

(۱۳۹۳-۹-۲۴، ۱۱:۳۰ صبح)محب الرضا نوشته است: سلام
    mahdihaghi90@yahoo.com
    با تشکر
    مهدی حقی
    موفق باشیم.

تبریک مهندس حقی شما جزو نوابغ شهرسازی هستید Ws3
    خوشحال شدم

پاسخ
    سوال یکی از اعضا:
    اینکه چند قطعه است و چه اطلاعاتی باید برداشت بشه و چه مدت زمانی مدنظرشون هست و هزینه تقریبا چقدر درنظر دارند
    مسئول برداشت 34هزار قطعه در دوازده محله منطقه هیجده بودم
    منطقه اش رو هم بگید کدوم منطقه است
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۳-۹-۲۵، ۰۳:۳۱ عصر)AliReza نوشته است: سلام جناب دهقان، بخشی از ناحیه 1 منطقه 13 تهران هستش، برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا دوستان رزومه رو ارسال و نوع تمایل برای همکاری رو قید بفرمائید.
    سوال یکی از اعضا:
    اینکه چند قطعه است و چه اطلاعاتی باید برداشت بشه و چه مدت زمانی مدنظرشون هست و هزینه تقریبا چقدر درنظر دارند
    مسئول برداشت 34هزار قطعه در دوازده محله منطقه هیجده بودم
    منطقه اش رو هم بگید کدوم منطقه است

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      فراخوان دعوت از مهندسان شهرساز دارای پروانه اشتغال به كار شهرسازی Sahab 0 1,044 ۱۳۹۴-۱۱-۴، ۱۲:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      استخدام نیروی اجتماعی؛ تهران محب الرضا 1 1,111 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۱:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      اطلاعیه استخدام شهر کرمانشاه behrang89 1 979 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۱۱:۲۲ صبح
    آخرین ارسال: پریسیما
      اطلاعیه استخدام شهرساز ahsedaghat 1 1,743 ۱۳۹۴-۲-۱، ۰۶:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      [خبر شهرسازی] استخدام خانم gis کار behrang89 0 1,470 ۱۳۹۳-۱۱-۲۱، ۰۹:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: behrang89
      استخدام لیسانس شهرسازی و جغرافیا در مشهد haydariyan 3 3,639 ۱۳۹۳-۱۰-۹، ۱۰:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: haydariyan
      [خبر شهرسازی] پنج هزار نیروی جدید و یک هزار و ۴۰۰ راهدار در وزارتخانه جذب خواهند شد. amindatcom 0 983 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۶:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      اطلاعیه بسیار فوری: استخدام فوق لیسانس برنامه ریزی شهری-آقا-معاونت معماری و شهرسازی Brightness 4 6,479 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۰۴:۲۴ عصر
      جذب یک کارآموز در دفتر نوسازی در تهران-گرایش طراحی شهری alireza 0 1,525 ۱۳۹۳-۶-۳، ۰۷:۵۱ عصر
      از مهندسین معمار با سابقه ی کار مکفی در زمینه طراحی نقشه های معماری طبق ضوابط شهرداری leila 0 1,045 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۰۴:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: leila

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان