امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره کسی میدونه کتابای آقای توسلی و از کجا میتونم گیر بیارم
پیام یک عضو:
کسی میدونه کتابای آقای توسلی و از کجا میتونم گیر بیارم؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۳:۴۸ عصر)AliReza نوشته است: پیام یک عضو:
کسی میدونه کتابای آقای توسلی و از کجا میتونم گیر بیارم؟

سلام دوست عزیز
برای خرید که نمیدونم!!!
اما برای امانت....
البته اگه مشهدی هستی یا امکانشو داری:
کتابخونه آستان قدس رضوی؛ عالیه
کتاب های توسلی هم براحتی یافت میشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
Smile 
میتونی بری سایت www.adinebook.com همه کتابای توسلی و علاوه بر این هر کتابی که لازم داری میتونی خرید کنی. 67

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,244 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,820 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,351 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصوبات مهم از سال 80 alireza 0 1,442 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۱:۴۴ عصر
  مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟ alireza 3 3,421 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۸:۰۸ صبح
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم alireza 8 3,391 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: zolatan
  باتوجه به پاسخ دوستان عزیز به سوال چرا بعضی از افراد اعتماد به نفس ندارند ، فهمیدیم FA.ARDAKANI 1 2,001 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۱:۰۷ صبح
  مشاوره سلام دوستان کسی میدونه،ارشد مدیریت دولتی میتونه رشته دکتری شهرسازی شرکت کنه؟؟ alireza 0 1,651 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۳۳ صبح
  آیا بعد از گرفتن مدرک مهندسی باید 3 سال بیکار بود؟؟ alireza 0 1,384 ۱۳۹۲-۱۲-۱۳، ۰۳:۴۰ عصر
  چند توصيه به افرادي كه قصد تحصيل در خارج از كشور را دارند روجا 0 1,292 ۱۳۹۱-۶-۶، ۰۹:۵۸ صبح
آخرین ارسال: روجا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان