امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست پلان 4 طبقه در زمینی به مساحت 325
سلام دوستان

من به دنبال یک پلان معماری با تمام جزئیات هستم که مساحت زمینم 325 مترمربع هستش که اگر 60 درصد اینو استفاده کنیم زیربنای ساختمان 195 مترمربع خواهد بود

با این ویژگی ایا کسی پلانی داره اینجا بزاره ممنونم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۱۳، ۰۳:۱۴ عصر)samisoft نوشته است: سلام دوستان

من به دنبال یک پلان معماری با تمام جزئیات هستم که مساحت زمینم 325 مترمربع هستش  که اگر 60 درصد اینو استفاده کنیم زیربنای ساختمان 195 مترمربع خواهد بود

با این ویژگی ایا کسی پلانی داره اینجا بزاره ممنونم

حدود 200 فایل رایگان در سایت هست دیدید؟
اسکلت بنتی باشه یا فلزی؟
منظور از تمام جزییات بیشتر شرح دهید دقیقا چی میخواهید تا دوستان راهنمایی کنند.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اسکلت فلزی میخواستم باشه. 4 طبقه که زمینش 325 مترمربع و 60 درصد استفادش که میشه 195 مترمربع.
با تمام جزئیاتش میخواستم.

حدود 200 فایل رو هم که گفتین پیدا نکردم. اما تمامی فایل های قسمت نقشه کد معماری رو که حاوی 5 صفحه بود رو دیدم که در هرتاپیکش یک نقشه رو معرفی کردین.

پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۱۳، ۰۹:۳۱ عصر)samisoft نوشته است: اسکلت فلزی میخواستم باشه. 4 طبقه که زمینش 325 مترمربع و 60 درصد استفادش که میشه 195 مترمربع.
با تمام جزئیاتش میخواستم.

حدود 200 فایل رو هم که گفتین پیدا نکردم. اما تمامی فایل های قسمت نقشه کد معماری رو که حاوی 5 صفحه بود رو دیدم که در هرتاپیکش یک نقشه رو معرفی کردین.

این لینک را دیدید:
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1778
این هم:
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1811

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست درخواست فایل اتوکد منطقه ۳ تهران 4lireza 7 4,359 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۶:۳۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود پلان طبقات نقشه معماری با فرمت jpg اجرایی با ضابطه m3 alireza 1 6,614 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود پلان معماری با تمام جزئیات alireza beizavi 4 7,086 ۱۳۹۲-۹-۱۱، ۰۳:۲۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود پلان اجرائی Victory 1 2,877 ۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۲:۵۷ عصر
آخرین ارسال: dely_sh
  دانلود 2 پلان معماری با تمام جزییات{مساحت زمین 190 متر و مساحت های دیگر} محمد رضا انوری 4 8,203 ۱۳۹۱-۶-۱۱، ۰۵:۴۹ عصر
آخرین ارسال: کوروش
  طراحی هتل برگ و بسیار جالب با دوازده پلان shamim 3 4,629 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۰۹:۳۲ عصر
آخرین ارسال: Architecture xyz
  دانلود پلان معماری با تمام جزییات{مساحت زمین 288 متر} محمد رضا انوری 1 3,352 ۱۳۹۰-۶-۱۲، ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: FA.ARDAKANI
  دانلود پلان معماری با تمام جزییات{مساحت زمین 195 متر} محمد رضا انوری 0 2,733 ۱۳۹۰-۶-۸، ۰۵:۱۲ عصر
آخرین ارسال: محمد رضا انوری
  دانلود 2 پلان معماری با تمام جزییات{مساحت زمین 205متر و مساحت های دیگر} محمد رضا انوری 0 1,933 ۱۳۹۰-۶-۸، ۰۴:۳۸ عصر
  دانلود 4 پلان معماری با تمام جزییات{مساحت زمین 114متر و مساحت های دیگر} محمد رضا انوری 0 1,839 ۱۳۹۰-۶-۸، ۰۴:۲۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان