امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره بازار کار برنامه ریزی شهری بهتره یا طراحی شهری؟
سوال یکی از اعضای خوبمون:

سلام دوستان، سوای علاقه ب نظرتون گرایش طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی شهری برای کسی ک بیسش هم شهرسازی بوده؟

از هرلحاظ مخصوصا بازار کار
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام بر شما... ببینید واقعا بهتر بودن معنی نداره تو هیچ رشته و گرایشی... ولی اگه فقط بیس بهتر بودنتون بازار کاره باید بگم اولا تعداد طراحان شهری به نسبت برنامه ریزی خیلی کمتره توی کشور توی اساتیدتون میتونید ببینید این قضیه رو که برنامهریزیا تعداد بیشتری هستند..دوما شما هر گرایشیم که باشید بهتره کار هر دورو بلد باشید تا حدودی اینجوری موفق تر خواهید بود.. به لحاظ کمی هم پروزه های برنامه ریزی تعدادشون بیشتره مقداری ولی فرقی نداره چون شما معماری شهرسازی طراحی یا برنامه ریزی باشید ازتون توی پروزه استفاده میشه و این تفکیک سفت و سخت وجود نداره که پروزه برنامه ریزیو فقط برنامه ریزیا انجام بدن و بالعکس.. موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، alireza ، Brightness ، atelieahjam ، raoof ، mahdiyeh ، barana

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,541 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,612 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,273 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
آخرین ارسال: کرمانشاه
  جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان alireza 6 1,131 ۱۳۹۴-۶-۱۴، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: barana
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,558 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 921 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,813 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
آخرین ارسال: فاطمه زهرا
  موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم alireza 4 1,912 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مسافر
  رشته شهرسازی باطراحی شهری یکی هستند alireza 1 2,069 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,738 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان