امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟
سوال یکی از اعضای خوبمون:
سلام دوستان.
چند تا سوال داشتم.

من قرار بود طراحی شهری بخونم امسال.یه چند هفته ای خوندم و دیگه نتونستم ادامه بدم.دوباره میخوام شروع کنم
میخواستم بدونم ببا این تایم کم تا کنکور بنظرتون میرسم و اینکه حداقل رتبه بیارم؟یا اینکه کلا بزارم برای سال بعد؟
با روزی 8/9 ساعت تا 10 ساعت میتونم؟
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، nina-n
(۱۳۹۳-۸-۱۶، ۰۶:۱۹ عصر)Brightness نوشته است: سوال یکی از اعضای خوبمون:
سلام دوستان.
چند تا سوال داشتم.

من قرار بود طراحی شهری بخونم امسال.یه چند هفته ای خوندم و دیگه نتونستم ادامه بدم.دوباره میخوام شروع کنم
میخواستم بدونم ببا این تایم کم تا کنکور بنظرتون میرسم و اینکه حداقل رتبه بیارم؟یا اینکه کلا بزارم برای سال بعد؟

طراحی خیلی مشکله...منابع زیاد...عدم ثبات منابع...حتمن باید کتابا رو بخونی...با کتابای خلاصه مباحث موسسات نمیشه کاری از پیش برد...
کلن کاره سختیه حتی اگه از تابستونم شرو می کردی...حالا اگه رتبه بیاری قبولیت منوط بر این که اسکیست فوق العاده باشه...تعداد زیادی از شرکت کننده های طراحی بچه های معمارین که کار اسکیسشون، خیلی از بچه های شهرسازی جلوس...
اگه زبانت خوبه طوری که بتونی پنجاه شصت به بالا بزنی،الانم شرو به خوندن کنی دیر نیس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، nina-n
سلام دوستان.
چند تا سوال داشتم.

بله که می تونید
ااگه سرعت و دقت رو چاشنی کارتون کنید حتما موفق می شید
اصلا ناامید نباشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، nina-n ، raoof
(۱۳۹۳-۸-۱۶، ۱۰:۰۷ عصر)ریحانه نوشته است:
سلام دوستان.
چند تا سوال داشتم.

بله که می تونید
ااگه سرعت و دقت رو چاشنی کارتون کنید حتما موفق می شید
اصلا ناامید نباشید
تشکر مهندس ریحانه.
شما چطور برنامه ای رو برای شروع به این داوطلب پیشنهاد میکنید؟
اینکه خواندن تنها خلاصه کتاب کفایت میکنه؟یا نه لازم هست در کنارش بعضی کتاب ها هم مطالعه بشه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط nina-n
up....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
درود خدمت دوستان گرامی
ممنون از Brightness عزیز که لطف کردند و سوال منُ مطرح کردند.
----
پیشنهاد دوستان مبنی بر خوندن در این بازه زمانی کم چی هست؟
خلاصه کتاب بخونم؟یا یک سری از کتب رو منبع اصلی بخونم و....؟

لیست کتابا ها و خلاصه کتاب هایی که دارم ممنون میشم راهنمایی کنید :

http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...G-0308.jpg
http://up.iranshahrsaz.com/uploads/irans...G-0309.jpg
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
up....

پاسخ
به ترتیب برات می نویسم
اول مباحثو بخون تمومش کن چون ضریبش سئه و مطالبش کم
1مباحث پارسه 2شورای عالی 3طرح ها و برنامه های بهزادفر4سالنامه آماری سال 90 5شارتاشهر
اول جزوات موسساتو بخون که کلیات قضیه و نکات مهم دستت بیاد بعد برو سراغ کتابا ...میبینی که خیلی سریعتر از قبل کتابا رو تموم میکنی چون با نکات مهمش آشنایی و همچنین زوائدش میدونی...اگه جزوه مباحثه خانه شهرسازانم گیر آوردی اونم بخون چون یه سری سرفصلارو مثله شبکه ارتباطیو نوشته که پارسه ننوشته...چار پنج سوال مباحث در مورد تاریخ ایرانه که باید شار تا شهرو حتمن بخونی چون هم برا مباحث به کارت میاد هم برا تاریخ و اگه از من میشنوی دیگه برا تاریخ ایران کتابی نخون فقط بخش تاریخ ایرانه جزوه ی تاریخ خانه شهرسازانو بخون
برا مبانی و تحلیل فضا:
سیر اندیشه ها رو شرو کن با محیطای پاسخده بنتلی و معماری معاصر قبادیان....نزدیک به بیست سوال کنکور ینی پونزده درصد سوالات از همینا میاد
بعد اونا فرایند بحرینی با مبانی نظری پاکزادو شرو کن
آفرینش مرکز شهری سرزنده و کتابه کرمونا رو بخون
بقیه مباحثه که احتمالن دیگه وقت نمیکنی بخونی از کتاب زرد یالپانیان بخون...به ویژه خلاصه گروترو با دقت بخون
برا تاریخ جهان:
اول کتاب پاکزاد بعد موریس بعد بیکن
در آخر خلاصه تاریخ جهان خانه شهرسازانو بخون
تموم :)
:) موفق باشی نینا

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، nina-n ، alireza ، raoof
ممنون بابت پاسخگویی دوست عزیز :)

عرضم به حضور شما که من از شار تا شهر + معماری معاصر غرب + کندوکاوی در طراحی شهری +شبکه ارتباطی در طراحی شهری ( قریب) +خلاصه سبک شناسی (پیرنیا ) و 3فصل اول تاریخ شهر (موریس) تا به الان خوندم :(
-----------

با مواردی که معرفی کردید امکان آوردن رتبه 2رقمی هست؟! 17 ( نه که خیلی زود شروع کردم توقع ام هم بالاس 4 )

نقل‌قول: برا تاریخ جهان:

اول کتاب پاکزاد بعد موریس بعد بیکن

من فکر می کردم موریس مهم تر باشه 26
پاکزاد هم تاریخ ایران اش خونده شه هم اروپا؟

نقل‌قول: مباحث پارسه 2شورای عالی 3طرح ها و برنامه های بهزادفر4سالنامه آماری سال 90 5شارتاشهر

ندارم از کجا میتونم لینک دانلود پیدا میشه یا باید برم بخرم؟

سیر اندیشه ها 1و 2و 3 خونده بشه ؟
--------

ممنون ام امیدوارم : )

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، raoof
سلام.. من به شخصه خلاصه رو اصلا توصیه نمیکنم.. خلاصه واسه دوره خوبه درواقع یک منبع تکمیلیه... تو این فرصت باقی مانده کتابهای درجه 1 رو که در سایت موجوده مطالعه کنید -سوالهای سال قبل به اضافه ی زبان رو هر روز..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، nina-n

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش Sahab 0 14,774 ۱۳۹۶-۹-۱۶، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,740 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,306 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,333 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,483 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  تخمین رتبه قبل از کنکور 94-طراحی شهری alireza 42 16,798 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nassim_nassim
  سردرگمی و استرس در روزهای پایانی alireza 17 6,275 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۷:۱۵ عصر
آخرین ارسال: نداانصاری
  مشاوره برنامه ریزی طراحان سوال کنکور Sh@bn@m 1 2,209 ۱۳۹۳-۱۰-۵، ۱۱:۵۶ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  مشاوره اخم ها را باز کنید ما در کنار شما هستیم-هر روز با شما تا کنکور -تعداد نامحدود alireza 1 1,659 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان