امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم
درخواست یک عضو لاین ایران شهرساز:
 سلام بچه ها . لیست کتابای من 1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب 3.مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری 4.شبکه های ارتباطی در طراحی شهری 5.سبک شناسی معماری ایران 6.زیبایی شناسی در معماری7.فرایند طراحی شهری 8.از شار تا شهر 9 .تاریخ شکل شهر هستش

حالا به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم
پکیج رو هم دارم تا اواسط آذر با پکیج کامل تموم میشن
آخرین ارسال های من :

پاسخ
به نظرم کتاب هارو بخونین و بعد برین سراغ پکیج به نفعتون باشه! چون انصافا هیچی جای کتاب رو نمیده
از کتابایی که ندارین و به نظرم مهمن :طراحی شهری معاصر بحرینی/ سیر اندیشه 3 ( خیلی مهمه)/تاریخ شهر ( پاکزاد)/طرح ها و برنامه ها بهزاد فر/آفرینش مرکز شهری سرزنده ، مبانی نظری و فراین طراحی شهری( پاکزاد) و طراحی شهرها ( ادموند بیکن)

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره طراحی در این فرصت باقی مانده تا کنکور،میتونم امیدوار به قبولی باشم؟ Brightness 11 4,474 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۳:۰۶ عصر
آخرین ارسال: kelarestagh
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,486 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,416 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا.......... raoof 451 73,077 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۱۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ترتیب دانشگاه های تهران چه جوریه؟ واسه انتخاب رشته میخوام alireza 1 1,818 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پارسال رتبه های حدود 60 مرحله 2 رو چند درصد زدن که تهران قبول شدن؟ آمارش موجوده؟؟ alireza 0 1,231 ۱۳۹۳-۲-۲۸، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اساتید پردیس دانشگاه های تربیت مدرس ، علم و صنعت و تهران واحد البرز godonly. 2 1,910 ۱۳۹۳-۲-۲۷، ۰۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان