امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه های برنامه ریزی بیاین اینجا..........
درود سپاس از شما بابت ایجاد تاپیک چون سال پیش کارگروه ها توی سایت اسکیس بود به نظرم بهتر بود اینجا برای به روز آوری و جستجو کردن سخت به نظر میاد و جدا از اون به خاطر مشکلاتی هنوز شروع نکردم برای همین حرفی واسه گفتن نداشتم که بیام.
و تنها دلیل محکمم همین عدم شروع کردنه درس خوندن هست...
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
سلام و وقت بخیر . اگه جناب مهندس نوری در زمینه منابع و... راهنماییمون کنند ممنونشون میشیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۷:۰۹ صبح)khansa نوشته است: درود سپاس از شما بابت ایجاد تاپیک چون سال پیش کارگروه ها توی سایت اسکیس بود به نظرم بهتر بود اینجا برای به روز آوری و جستجو کردن سخت به نظر میاد و جدا از اون به خاطر مشکلاتی هنوز شروع نکردم برای همین حرفی واسه گفتن نداشتم که بیام.

ماه مهر داره همینجور میگزره خنسا جان. هیچ موقع دنبال یه فرصت عالی برای شروع کردن نباش. مسائل و مشکلات به هر طریقی همیشه همراه ما هست. شده روزی یه ساعت فرصت کنی برای خوندن،غنیمت بدون و شروع کن مطالعه ت رو. ما هم در خدمت هستیم هر سوالی کمکی باشه دریغ نمیکنیم عزیزم.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
در ابتدای آغاز به کار کارگروه کنکور امسال ، دوستان زیادی اعلام امادگی کردن برای فعالیت و دور هم خوندن. مهندس جمشیدی،مهندس ماهان و ..... . مهندس رومیسا هم تاپیک های سوالات کنکوری رو راه انداخته بودن که خیلی عالی بود،امیدوارم با یاری همدیگه و فعالیت بیشتر دوباره کارگروه فعال بشه.

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۴۰ صبح)Brightness نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۰۷:۰۹ صبح)khansa نوشته است: درود سپاس از شما بابت ایجاد تاپیک چون سال پیش کارگروه ها توی سایت اسکیس بود به نظرم بهتر بود اینجا برای به روز آوری و جستجو کردن سخت به نظر میاد و جدا از اون به خاطر مشکلاتی هنوز شروع نکردم برای همین حرفی واسه گفتن نداشتم که بیام.

ماه مهر داره همینجور میگزره خنسا جان. هیچ موقع دنبال یه فرصت عالی برای شروع کردن نباش. مسائل و مشکلات به هر طریقی همیشه همراه ما هست. شده روزی یه ساعت فرصت کنی برای خوندن،غنیمت بدون و شروع کن مطالعه ت رو. ما هم در خدمت هستیم هر سوالی کمکی باشه دریغ نمیکنیم عزیزم.
قربونت برم عزیزم حق با شماست مهندس جونم ...ممنون که همیشه بهم انگیزه میدی چشم از امروز میرم توی کار تاریخ شکل شهر (تصمیم گرفتم همزمان با نگاه اجمالی ،بنویسم هرچی به نظرم نکته میاد بعد برگردم مجموعه خلاصه هایی که از مباحث خونده شده دارمو نگاه کنم ،اینطوری مهما خودشونو نشون میدن و تکمیلی خوندن بهتره) فقط نمیدونم مباحث و مبانی و چطور مبحثی پیش ببرم آخه خیلی مشخص نیستند. (منظورم اینه که مثلاً اگر دارم درباره جمعیت میخونم یا کاربری اراضی منابعی که دراین باره بحث کردن خیلی زیاده موندم چطوری نظمشون بدم ؛ همین گیج شدن خیلی جلومو میگیره و باعث شده اگر قراره امسال نتیجه ای نگیرم اصن کنکور شرکت نکنم،ضمنا مهندس جونم هنوز سرکار میام سعی میکنم این ده روز ببینم چطور پیش میرم بعد تصمیم نهایی راجع به کار رو بگیرم.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۵۲ صبح)khansa نوشته است:
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۴۰ صبح)Brightness نوشته است:

قربونت برم عزیزم حق با شماست مهندس جونم ...ممنون که همیشه بهم انگیزه میدی چشم از امروز میرم توی کار تاریخ شکل شهر (تصمیم گرفتم همزمان با نگاه اجمالی ،بنویسم هرچی به نظرم نکته میاد بعد برگردم مجموعه خلاصه هایی که از مباحث خونده شده دارمو نگاه کنم ،اینطوری مهما خودشونو نشون میدن و تکمیلی خوندن بهتره) فقط نمیدونم مباحث و مبانی و چطور مبحثی پیش ببرم آخه خیلی مشخص نیستند. (منظورم اینه که مثلاً اگر دارم درباره جمعیت میخونم یا کاربری اراضی منابعی که دراین باره بحث کردن خیلی زیاده موندم چطوری نظمشون بدم ؛ همین گیج شدن خیلی جلومو میگیره و باعث شده اگر قراره امسال نتیجه ای نگیرم اصن کنکور شرکت نکنم،ضمنا مهندس جونم هنوز سرکار میام سعی میکنم این ده روز ببینم چطور پیش میرم بعد تصمیم نهایی راجع به کار رو بگیرم.

اینکه مبحث به مبحث جلو بری و بخونی،همونطور که خودت گفتی کار رو کمی مشکل میکنه. اگر این سردرگمی خیلی ازت وقت و انرژی میگیره،میتونی کتاب به کتاب بری جلو ولی برای هر مبحث دفتره یادداشت جداگانه  داشته باشی. مثلا برای جمعیت،اگز توی هر منبعی خوندی،همه رو توی یه دفتر یادداشت کنی و پایینش عنوان منبع رو هم بنویسی.چیزی که مهم هست اینه که منابع خونده بشه،زیاد درگیر این مسائل نباش. هر طوری که دوست داری و راحت تری بخون.
در مورد کار هم بهت بگم که اگر ازت وقت زیادی نمگیره و تایمش مشخص هست،و توی خونه وقتت کاملا آزاد هست،میتونی همزمان مشغول باشی. بعضی وقتا اینجوری آدم بهتر هم از وقتش استفاده میکنه. باز این خودت هستی که خودت رو میشناشی و بهتر تصمیم میتونی بگیری

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
مچکرم مهندس جون پیشنهاد شما هم خیلی خوب بود ببینم میتونم اونطوری پیش ببرم اصن،به ذهنم نرسیده بود آخه خیلی تصمیم سختیه نه میشه فرصت کار رو بیخیال شد نه از طرفی میشه با کار رتبه خوب آورد یعنی من نمیتونم کاری به بقیه دوستان پرتلاش ندارم. یا باید کلا بیخیال کنکور شم یا اگه میخونم وقت بذارم... اما بازم سخته کلا نادیده بگیرم کار رو.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۱۶ عصر)khansa نوشته است: مچکرم مهندس جون پیشنهاد شما هم خیلی خوب بود ببینم میتونم اونطوری پیش ببرم اصن،به ذهنم نرسیده بود  آخه خیلی تصمیم سختیه نه میشه فرصت کار رو بیخیال شد نه از طرفی میشه با کار رتبه خوب آورد یعنی من نمیتونم کاری به بقیه دوستان پرتلاش ندارم. یا باید کلا بیخیال کنکور شم یا اگه میخونم وقت بذارم... اما بازم سخته کلا نادیده بگیرم کار رو.

انشا الله اگر دانشگاه خوب قبول شدی،کار رو میخوای ادامه بدی باز هم؟میگم که این خودت هستی که بهتر از شرایط خودت آگاهی و میتونی بهترین تصمیم رو بگیری.سر کار هم که هستی حتماً میشه که یه ربع یا نیم ساعت فرصت استراحت داشته باشی از این فرصتهات برای مرور مطالب یا خوندن یه صفحه کتاب استفاده کن. هردوش برات لذت بخش میشه. سعی کن بتونی همزمان از پس چند کار بیای،هم کار و هم درس .

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
از مهندس رئوف هم سپاسگزاریم برای ایجاد تاپیک. شما خودتون توی چه مرحله ای از خوندن هستید؟ مهندس نجران شما چطور؟تا به اینجا شما سه نفر توی تاپیک اعلام حضور کردید،از خودتون شروع کنید تا بقیه دوستان هم رغبت پیدا کنن و به جمع شما بپیوندن. مشاوران هم در کنار شما خواهند بود.

پاسخ
خوووب خیلی سخت شد که مهندس جون ، آخه اصن نمیتونم تصمیم نهایی و بگیرم ، نه با این اوصاف نمیتونم دانشگاه خوب قبول شم تا ده روز آینده هم دیدم روزی یکی دو ساعت میخونم که کلا آزمون و شرکت نمیکنم چون فقط اینطوری اعصاب آدم خراب میشه ...
به نظرم تاپیکای برنامه ریزی خیلی امسال پراکنده شده ،انگار طلسم شده.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ Sbht 0 14,732 ۱۳۹۶-۹-۱۱، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: Sbht
  مشاوره مرحله اول کنکور برنامه ریزی شهری 94 327 130 36,306 ۱۳۹۵-۶-۱۷، ۰۱:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginazin
  درخواست برنامه برای کنکور 95 garib94 8 3,333 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۹:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Fatemeh artimis
  سه تا از کتاب های ارشد شهرسازی که عبارتند از: مقررات شهرسازی و معماری و مصوبات شورای عالی، مکان های عمومی فضاهای شهری کر mahya93 3 1,483 ۱۳۹۴-۶-۲۰، ۰۴:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mahya93
  منابع کنکور؟!تک رقمی ها و دو رقمی های 94 بیاین! fereshtehr89. 3 2,413 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۵۰ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  آزمون پنجم آنلاین رایگان برنامه ریزی شهری 94 -۲۷ دی ماه 1393 alireza 11 4,944 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۲:۵۰ صبح
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی لیست کتابای من1.محیط های پاسخده 2.معماری معاصر غرب و ..به نظرتون کدوم کتابارو کم دارم alireza 1 1,862 ۱۳۹۳-۸-۲، ۰۳:۰۲ صبح
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  برنامه هفته پنجم طراحی شهری alireza 4 3,349 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: rizemize_ph
  برنامه هفته اول طراحی شهری ریحانه 26 10,929 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۲:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  جلسه اول کارگروه برنامه ریزی کنکور 94 Brightness 60 14,737 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۱:۴۰ عصر
آخرین ارسال: تیلور

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان