امتیاز موضوع:
  • 91 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود پلان معماری با تمام جزئیات
ضلع شمالی و جنوبی 11 ضلع شرقی وغربی 18.50

فایل‌(های) پیوست شده
.dwg   1.dwg (اندازه: 303.25 KB / تعداد دفعات دریافت: 509)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Donya-70 ، saeeduut ، javad jamshidi ، dely_sh ، archiman ، anastazia
salam man nemitoonam ye sery file ha ro download konam .. chera ?

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    salam password mikhad!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    Salam Chera Nemishe Download Lard?

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۱۱، ۰۳:۰۹ عصر)AmirOssein نوشته است: Salam Chera Nemishe Download Lard?
      سلام مشکلی در دانلود نیست و دانلود رایگان است و پسورد فایلهای کدی سایت آدرس سایت می باشد همراه با www
      آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود نقشه معماری فاز یک زیر بنا 160متر ali najafi 3 5,234 ۱۳۹۶-۱-۲۸، ۰۷:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: hedie73
        دانلود نقشه هاي معماري(زمين 200 متري) Royal Falcon 5 49,973 ۱۳۹۴-۱۱-۶، ۰۴:۵۹ عصر
      آخرین ارسال: gsn75
        دانلود فایل کامل مبلمان های اتوکد ahmad reza zare 31 113,840 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۳:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: نیلوفره
        دانلود نقشه معماری (زیر بنا 135 متر مربع) arsalan_kamali_110 2 9,660 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۱:۳۲ صبح
      آخرین ارسال: milad_karbaschi
        دانلود نقشه هاي معماري(زمين 140 متري) HOMARNA 2 5,734 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۱۰:۳۹ صبح
      آخرین ارسال: atelieahjam
        دانلود نقشه هاي معماري(زمين 150 متري) HOMARNA 2 18,253 ۱۳۹۴-۲-۲۷، ۱۰:۲۸ صبح
        دانلود نقشه معماری زیر بنا 200 متر مربع اجرا شده ahmad reza zare 3 10,454 ۱۳۹۴-۲-۶، ۰۸:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: ahmad reza zare
        دانلود نقشه های معماری(زیربنا 120 متر مربع) alireza 11 57,580 ۱۳۹۴-۱-۱۵، ۰۱:۰۷ عصر
      آخرین ارسال: samaneh2000
        درخواست پلان 4 طبقه در زمینی به مساحت 325 samisoft 3 2,777 ۱۳۹۳-۹-۱۳، ۰۹:۴۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود پلان طبقات نقشه معماری با فرمت jpg اجرایی با ضابطه m3 alireza 1 6,612 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۰۲:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان