امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خیلی مهم << اعتراض خود را در این سایت اعلام کنید
سلام دوستان 

لطفا افرادی که به نتایج آزمون مرحله 2 طراحی شهری و برنامه ریزی شهری اعتراض دارند روی این لینک کلیک کرده 
http://www.yjc.ir/fa/news/4933423
و اعتراض خود را در انتهای صفحه در قسمت ( نظر شما ) بیان کند
و همان متن اعتراض خود را به این ایمیل science@yjc.ir هم ارسال کنید

برای اعتراض از طریق سایت سازمان سنجش به این لینک رفته 

http://request.sanjesh.org/noetrequest/ عضو شوید و بعد از ورود به سیستم اعتراض خود را ثبت نمایید
(فقط تا 25 شهریور زمان دارید بعد از این تاریخ سازمان سنجش به هیچ اعتراضی پاسخ نخواهد داد )

لطفا همه همکاری کنید تا صدامون به یه جایی برسه و پیگیری کنند

آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
​یک پیشنهاد:
برای اینکه اعتبار بیشتری داشته باشد بهتره یکی از لینک های اعتراض در انجمن تخصصی ایران شهرساز را در باشگاه خبرنگاران لینک دهید تا بتوانند بیشتر پیگیری کنند و سریعتر به نتیجه برسید. 
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
سلام. من رفتم در باشگاه خبرنگاران و + را گذاشتم...تو را خدا همه اعتراض بگذارید. معلومه که نورچشمی های خودشان را قبول کردند و گرنه برای چی ما باید اسممامون را روی برگه ها بنویسیم[img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/63.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly. ، urbanDesign.h
    بچه ها این واقعا نامردیه که امسال اکثر معمارا قبول شدند ولی شهرسازا نه من سراغ دارم کسی را که رتبه 11 شهرسازیه قبول نشده ولی 235 معماری قبول شده[img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img][img]/images/smilies/sheklak/13.gif[/img]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط godonly.
    بچه ها دوشنبه 17 شهریور قراره همه بریم سازمان سنجش. حضور پیدا کنین
    لینک فیس بوک : https://www.facebook.com/events/14946188...pe=regular

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    up...

پاسخ
    Up.................

پاسخ
    توجه توجه : روز اعتراض به دوشنبه 17 شهریور ساعت 10 صبح تغییر یافته است (به منظور تسهیل حضور دوستانی که از سایر شهرها می آیند)

پاسخ
    دوستان عزیز من خودم با باشگاه خبرنگاران تماس گرفتم تونستم بالاخره باهاشون حرف بزنم
    از شمام خواهش می کنم حتما تماس بگیرین و ازشون بخاین که اعتراضمون رو پیگیری کنن و با مسئولان مصاحبه کنن
    مطمینا اونام در صورتی پی گیری می کنن که تعداد متقاضی ها زیاد باشن
    اگه پی گیری بشه از اخبار 20:30 پخش می شه و اینطوری به گوش مسئولین مرتبط می رسه
    ممنونم
    تماس : 22012647-021

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      اگرچه من امسال آزمون ارشد ندادم اما منم اعتراض خودمو اعلام کردم
      هر چی باشه این بی عدالتی ممکنه دامنگیر من و امسال من هم بشه
      امیدوارم هر چی زودتر شما دوستان به حق خودتون برسید
      آخرین ارسال های من :

رسیده ها چه غریب و نچیده می افتند
       به پای هرز باغ کال پرست.........!
      پاسخ
       سپاس شده توسط میمنت

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        درخواست رایگان تجربه خارجی در مورد کاربری مختلط imanataei 0 768 ۱۳۹۵-۵-۱، ۰۷:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: imanataei
        همکاری در تکمیل پرسشنامه hellena 4 1,468 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۰۷:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: hellena
        درخواست رایگان همکاری در پرسشنامه کیفیت زندگی شهرهای استان مازنئران mahsa.aezzi 0 655 ۱۳۹۴-۱۰-۲۲، ۰۹:۵۹ صبح
      آخرین ارسال: mahsa.aezzi
        درخواست رایگان درخواست اطلاعات و مقاله در مورد برند شهری، تصویر ذهنی شهروندان، city image hamid_shahrsaz 12 7,894 ۱۳۹۴-۱۰-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: mehdi4596
        کمک در مورد آماده سازی زمین miim.nun 0 571 ۱۳۹۴-۱۰-۶، ۰۶:۴۳ عصر
      آخرین ارسال: miim.nun
        مشاوره درخواست راهنمایی در مورد طراحی نمای یک ساختمان ahmad reza zare 1 1,593 ۱۳۹۴-۳-۷، ۰۶:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
        درخواست کمک برای تعیین لوپ در نواحی شهری EAA 1 1,538 ۱۳۹۴-۱-۱۸، ۰۶:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: elham90
        تغییر اولویت در ثبت نام دانشگاه ازاد ممکنه؟؟؟؟؟؟ raoof 0 1,577 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۰۸:۴۳ عصر
      آخرین ارسال: raoof
        گردآوری فعالیت های پیشین هر روز یک سوال در این تایپیک romisa 48 9,431 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۰۸:۴۱ صبح
      آخرین ارسال: romisa
        گزارش:نتیجه اعتراض به نتایج ارشد(اسکیس).ممنون بچه ها بابت همکاری urbanDesign.h 10 4,649 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۶:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان