امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فکر میکنید مناسبترین رشته چیه؟
من کاردانی ریاضی دارم و تصمیم گرفتم واسه کارشناسی و حتی بالاترش اگه بشه معماری رو بخونم البته دودلم ازین ور هزینه های بالاش و ازونطرفم بیکاری تو جامعه و بقول شما اشباع بودنش..سردرگمم،یکی میگه به فکر کار آینده ش باش مثلا برو حسابداری یا صنایع...نمیدونم چی درسته[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
حالا شما جای من باشید چیکار میکنید؟بنظرتون تصمیم درستیه؟اگه نه چه رشته ای فک میکنید بهتر باشه؟؟
به رشته ی خاصی علاقه شدید ندارم فقط فکر میکنم 
معماری
 به روحیه م بخوره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۱۶، ۰۹:۴۳ عصر)'yasaminn' نوشته است: من کاردانی ریاضی دارم و تصمیم گرفتم واسه کارشناسی و حتی بالاترش اگه بشه معماری رو بخونم البته دودلم ازین ور هزینه های بالاش و ازونطرفم بیکاری تو جامعه و بقول شما اشباع بودنش..سردرگمم،یکی میگه به فکر کار آینده ش باش مثلا برو حسابداری یا صنایع...نمیدونم چی درسته[img]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img]
حالا شما جای من باشید چیکار میکنید؟بنظرتون تصمیم درستیه؟اگه نه چه رشته ای فک میکنید بهتر باشه؟؟
به رشته ی خاصی علاقه شدید ندارم فقط فکر میکنم 
معماری
 به روحیه م بخوره

سلام دوست عزیز 
به نظر من و با توجه به کسانی که در بازار کار و دانشگاه دیدم
شرط موفقیت شما در هر رشته ای فقط علاقه به اون رشته اس که در ادامه ی اون پشتکار ، خلاقیت و بازار کار براتون خواهد ساخت
بنابراین هیچ کسی نمیتونه به شما بگه چی مناسب شماست یا چه رشته ای بازار کار خوبی داره
شما فقط تحقیق کنید که زمینه های کار اون رشته ای که می خواهید چی هست و آیا شما به اون کارها علاقه دارید یا خیر
و یه نکته ی دیگه حتما حتما توصیه می کنم هر رشته ای که می خواهید بخونید اول سرفصل دروس در سایت وزارت علوم 
http://www.msrt.ir/fa/prog/Pages/ApprovedCourses.aspx
در اون فسمت که عکس ذره بین هست نام رشته ای که می خواین رو جستجو کنید
یا سایت دانشگاه آزاد http://iausep.com/Silabes/sim_input.asp
حتما مطالعه کنید و مطمئن بشید که بهشون علاقه دارید
برای آدمی که پشتکار داشته باشه در هر رشته ای بازار کار هست
بسیارند معماران و شهرسازان جوانی که بیکار هستند و در مقابل شما معماران و شهرسازان بسیار موفقی می بینید که سن کمی هم دارند
شرط موفقیت فقط علاقه و پشتکار هست
امیدوارم انتخاب درستی داشته باشید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط yasaminn
ممنون از راهنمایی و وقتی که واسه جواب به سوال من گذاشتید..
راستش تا جایی که امکان داشته باشه نمیخوام معماری دانشگاه آزاد بخونم یکی بخاطر جو و محیط دانشگاهش ویکی هم بخاطر هزینه بالای این زشته در دانشگاه آزاد... آزمون کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم واسه غیر انتفاعی اما بنا به یسری دلایل نتونستم خوب درس بخونم ازونجایی که کاردانی م ریاضی بوده اما نه جوری که بشه رو تست های ریاضی سرمایه گذاری کنم پس واسه شرکت و قبولی تو رشته معماری امیدم کمه...که خیلی باعث شده این روزا سردرگم و عصبی بشم همش میترسم اگه این آزمونو قبول نشم چیکار باید کنم، چه تصمیمی بگیرم که درست باشه[img=18x18]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img] 

پاسخ
(۱۳۹۳-۵-۱۶، ۱۰:۵۸ عصر)yasaminn نوشته است: ممنون از راهنمایی و وقتی که واسه جواب به سوال من گذاشتید..
راستش تا جایی که امکان داشته باشه نمیخوام معماری دانشگاه آزاد بخونم یکی بخاطر جو و محیط دانشگاهش ویکی هم بخاطر هزینه بالای این زشته در دانشگاه آزاد... آزمون کارشناسی ناپیوسته شرکت کردم واسه غیر انتفاعی اما بنا به یسری دلایل نتونستم خوب درس بخونم ازونجایی که کاردانی م ریاضی بوده اما نه جوری که بشه رو تست های ریاضی سرمایه گذاری کنم پس واسه شرکت و قبولی تو رشته معماری امیدم کمه...که خیلی باعث شده این روزا سردرگم و عصبی بشم همش میترسم اگه این آزمونو قبول نشم چیکار باید کنم، چه تصمیمی بگیرم که درست باشه[img=18x18]/images/smilies/sheklak/17.gif[/img] 
خواهش میکنم
پس شما ۲۳ مرداد کنکور کاردانی به کارشناسی دارین؟ تا جایی که خبر دارم غیرانتفاعی قبول شدن که خیلی راحت شده
کدوم شهر هستید؟
علمی کاربردی علاقه ندارین؟

پاسخ
شاید اگه ملاک کاریابی واستون خیلی مهم باشه، رشته های حسابداری ، مدیریت ها گزینه های خوبی باشن . من اگه فرصت دوباره داشتم حتما تو این حیطه انتخاب رشته میکردم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رشته معماری sara515 2 1,499 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: pari32184
  دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,242 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: ham1371
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,441 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  تمدید زمان ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون و باآزمون دانشگاه آزاد leila 0 2,435 ۱۳۹۳-۶-۱، ۰۴:۳۶ عصر
آخرین ارسال: leila
  برنامه مطالعاتی آزمون های رشته معماری موسسه پارسه MHAKBARI 0 2,695 ۱۳۹۱-۷-۱۴، ۰۶:۵۵ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  رشته برنامه ریزی شهر ی غیره انتفاعی نداره،به گوش urbanplanner 11 7,055 ۱۳۹۱-۴-۱۶، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: maede1364
  کمک کمک کمک بچه ها واسه طراحی نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ blackrose81 0 1,573 ۱۳۹۰-۸-۲۹، ۰۲:۴۱ صبح
آخرین ارسال: blackrose81
  لطفا درصدهای رشته معماری دانشگاه ازاد را اینجا بنویسید (اگه جواب اومد) s1s2s3 1 2,108 ۱۳۹۰-۶-۲۷، ۰۵:۱۴ عصر
آخرین ارسال: architect17
  کی به فکر اینده ماست اثلا تو این کشور ارزشی داریم............... sibel 8 4,967 ۱۳۹۰-۵-۲۱، ۰۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  پذیرش دانشجو در ۱۴ رشته دوره کار‌شناسی ارشد در دانشگاه امام رضا nima 0 2,592 ۱۳۹۰-۳-۲۱، ۰۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: nima

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان